Atpakaļ

Jaunumi

Vakar, 1. aprīlī, pie Kongresu nama Rīgā (pretī Krievijas vēstniecībai Latvijā) notika izstādes "Karš ir tuvāk nekā tu domā" atklāšana

???????????????? #StandWithUkraine️
Vakar, 1. aprīlī, pie Kongresu nama Rīgā (pretī Krievijas vēstniecībai Latvijā) notika izstādes "Karš ir tuvāk nekā tu domā" atklāšana.
Izstādes atklāšanā piedalījās Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia / Посольство України в Латвії vēstnieks Latvijā V.E. Oleksandrs Miščenko (Olexandr Mischenko), Rīga vicemērs Edvards Smiltēns LV, kā arī Rīgas domes Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja Galina Bukovska.
Izstādes vēstījums ir sniegt informāciju tiem, kuri uzskata, ka karš Ukrainā ir tālu un nesaista viņus. Un svarīgi ir pārvarēt nesaprašanās sienu ar tiem, kuri neredz atšķirību starp Kremļa propagandu un realitāti.
Izstādē apskatāmas dažādu Krievijas agresijā skartu Ukrainas pilsētu fotogrāfijas. Tajās redzams pretējais Krievijas melu propagandas noliegumam par to, ka Krievija it kā nekaro pret Ukrainas civiliedzīvotājiem, bet iznīcina tikai militāros objektus.
 
Avots: https://www.facebook.com/latvijasregionuapvieniba/posts/277638284558535


Share


– Drukāt dokumentu