Atpakaļ

Jaunumi

Sevaks Hanagjans

26.decembrī Rīgas Kongresu namā uzstāsies neticami skaistās balss īpašnieks, dziedātājs, komponists un dziesmu autors Sevaks Hanagjans. Šis jaunais, talantīgais mākslinieks jau plaši pazīstams kā populārā Ukrainas TV šova "X Faktors" uzvarētājs, Krievijas šova "Balss" (Голос) dalībnieks un kā Armēnijas pārstāvis 2018.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā. Viņa pārsteidzoši liriskās dziesmas, tādas kā “Когда мы с тобой”, “Не молчи”, “Если вдруг” klausītāji jau iemīlējuši, un tās ātri kļuvušas populāras.
 
Sevaks dzimis Armēnijā un kopš bērnu dienām uzaudzis ar tautas melodijām. Septiņu gadu vecumā viņš sāka nodarboties ar mūziku. Kad topošais dziedātājs mācījās skolā, viņa ģimene pārcēlās uz dzīvi Krievijā. Tur, pabeidzot Kurskas Kultūras koledžu un Maimonīda akadēmiju Maskavā, Sevaks ieguva lielisku muzikālo izglītību
 
2015.gadā dziedātājs aktīvi sāka iesaistīties televīzijas šovos. Gada laikā viņš piedalījās gan projektā “Galvenā skatuve” (Главная сцена), gan “Balss” (Голос), tomēr īsti panākumi aizsākās pēc dalības Ukrainas šovā “X Faktors”. Dalībnieku atlasē Sevaks izpildīja savu dziesmu “Не молчи”, kas iekaroja gan skatītāju, gan žūrijas sirdis. Burvīgais, ieturētais un talantīgais armēnis pārliecinoši izturēja visas projekta kārtas un kļuva par šova uzvarētāju.
 
Šobrīd Sevaku labi pazīst Armēnijā, Krievijā un citās valstīs. Dziedātājs izdevis albumu “Okeāns Tevī” (Океан внутри тебя), aktīvi strādā, radot jaunas dziesmas, un ieraksta duetus ar citiem māksliniekiem, piemēram, ar Ludmilu Sokolovu un Artūru Betsu, kā arī daudz koncertē, priecējot savus pielūdzējus.


Pasākuma valoda: Pasākums krievu valodā.

Papildus informācija:

 
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga

 Share


– Drukāt dokumentu