Atpakaļ

Jaunumi

Rīgas Kongresu nams aicina būvniekus pieteikties ēkas Lielās zāles atjaunošanas darbiem

Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir izsludinājis iepirkumu par Lielās zāles un ēkas publiskās zonas atjaunošanu. No 2020. gada 15. jūnija līdz 20. jūlijam būvniecības firmas tiek aicinātas izvērtēt iepirkumu un piedalīties konkursā.

 Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir vēlīnā (padomju) modernisma stilā 1982. gadā būvēta ēka. Pašlaik tā ir morāli un fiziski novecojusi, un ēkā rodas arvien lielākas grūtības piemērot Lielās zāles skatuvi un pārējās telpas mūsdienu prasībām atbilstošu pasākumu rīkošanai.

 Lēmums par “Rīgas Kongresu nams” pārbūvi ir izsvērts un rūpīgi pārdomāts. COVID-19 izraisītās globālās krīzes laikā iesāktā projekta īstenošana var kalpot par būtisku lomu ekonomikas sildīšanai jeb ekonomisko recesiju mazināšanai būvniecības nozarē Latvijā.

 Iepirkumā galvenie veicamo darbu veidi Lielajā zālē un ēkas publiskajā daļā ir visu inženiertehnisko komunikāciju un iekārtu nomaiņa, skatuves konstrukciju pārbūve un jaunu tehnoloģiju izbūve, kā arī interjera risinājumu pārbūve.Share


– Drukāt dokumentu