Atpakaļ

Jaunumi

Midnight Opera. Bohemian Rhapsody | 14.03.

Pirmo reizi Latvijā, 14.martā Rīgas Kongresu namā tiks izpildītas populārākās QUEEN dziesmas, piedaloties operas dziedātājiem no Pasaulslavenā Marijinskas teātra!

Ir mūzika, kas ir nemirstīga, un šis teiciens pavisam noteikti ir attiecināms uz vienu no visu laiku lieliskākajām rokmūzikas grupām Queen. Viņu radītā mūzika dzīvo daudzās un dažādās formās, tostarp operas versijā, ko Latvijas Queen mūzikas cienītājiem 14.martā Rīgas Kongresu namā piedāvās operas dziedātāji no Marijinskas teātra kopā ar pavadošo sastāvu.

Par projektu
Мidnight opera — unikāls projekts no Sanktpēterburgas ar solistiem no  Маrijinskas teātra, vienīgais šovs Krievijā ar Stendāla elementiem.  6 gadu laikā mēs sekmīgi  rīkojam viesizrādes Krievijas lielākajās pilsētās, pulcējot pilnas zāles ar sajūsminātiem skatītājiem. Оperas hiti ar interaktīviem numuriem, kuros  iesaistīti skatītāji no zāles, roka hiti (krievu un ārzemju), virtuozu simfonisko muzikantu un spīdošo Маrijinskas teātra solistu uzpildījumā operai raksturīgā stilā, muzikālās  cīņas un  daudzas citas mūsu programmas ir ļoti iecienījuši visas Krievijas skatītāji.
 
PROJEKTA DALĪBNIEKI:
Marijinskas teātra soliste Veronika  Sergijeņa, soprāns
Marijinskas teātra solists Ļevs Elgards, bass
Marijinskas teātra solists Dmitrijs Koļeuško, tenors
Projekta dibinātājs un producents Anastasija Maksimova, mecosoprāns
 
Simfoniskais pavadījums — Clever Kvartet  (Таurijas orķestra labākie muzikanti)
Ritma grupa - muzikanti, kuri sadarbojas ar grupām Agata Kristi, Тоkiо,  Nakts snaiperi
 
2020.gadā Midnight opera gatavo jaunu programmu  ''Bohēmista rapsodija'', kuras pamatā ir grupas  Queen repertuārs.

Koncepcijā ietilpst  iestudēts šovs ar Stendāla elementiem  un pazīstamās grupas oriģinālu operu hitu kaverversijām, kuras speciāli mums aranžējis nopelniem bagātais Osetijas komponists Мurats Kabardakovs. Šova iestudētājs - ievērojamais Marijinskas teātra režisors  Dmitrijs Otjakovskis.  2020.gadā mēs plānojam ar šo programmu uzstāties Igaunijā, Latvijā, Vācijā, Kiprā.


Share


– Drukāt dokumentu