Atpakaļ

Jaunumi

Mākslas un mūzikas festivāls BILDES2017 24. un 25.novembrī Rīgas Kongresu namā

Festivāls „BILDES2017”

Koncertu programma

 

 

Rīgas Kongresu nams

 

 

24. novembris plkst. 19.00 JAUNO GRUPU un „BILŽU” VETERĀNU kopprojektu koncerts

 Vada Andris Freidenfelds

“Spole” un Valdis Rundzāns, “Mēnessputni” un Guntars Mucenieks, “Nando” un Nils Īle, “Četri vienā”, “R 45. VSK” un Horens Stalbe, “The Creek” un Gundars Rullis, “NorMoon” un Normunds Jaukušonoks, “Strapon”, “Cryin’ White” un URBIX, “Flying Bra” un Karīna Tatarinova, “Fools on Parade” un Atis Ieviņš, Madara Dzintara un Imants Vanzovičs, “Audru” un Edgars Šubrovskis, “Matek”, “Raiņa iela 11” un Kārlis Kazāks, “Refleksija” un Raimonds Bartaševics, “The Missing”, “Careless Afterlife” vai “Quartet of Five” u.c.

  

25. novembris plkst. 12.00 koncerts BĒRNIEM

 Vada Igeta Gaiķe

“Knīpas un knauķi”, “Podziņas”, “Dzeguzīte”, “Tev un man”, “Tu un es”, “Vējā”, “Tri O”, Nila Īles mūzikas studija, “Poppy” un “Momo”, “Kolibri” un Juris Vizbulis, Gata Evelona mežradznieku ansamblis, Ādažu mākslas un mūzikas skolas 2. deju klases “Ādažu taurenīši” u.c.

 

25. novembris plkst. 18.00 „BILŽU” VETERĀNU koncerts

 Vada Varis Vētra

“Dzidriņas megasistēma”, r/a “Zvani”, “Nav miera laukos”, “Stiprās sievas” un Marhils, Armands Alksnis un draugi: Laura Teivāne, Jānis Bukums un “Suitu dūdenieki”, Varis Vētra, Aija Vītoliņa, Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks, Akustisko ģitāru trio “AG 3o”, “Ducele”, Lolita Novikova, Einārs Vītols, Jauno Jāņu orķestris, Viktors Lapčenoks, Ira Krauja-Dūduma, Uģis Roze un “Inversija”, Daiga Petkēviča, “Pērkons” u.c.

 

Biļetes uz koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un https://www.bilesuparadize.lv/lv/organizers/organizer/118

Pieteikumi kolektīvajiem apmeklējumiem un informācija par koncertiem – “BILŽU BIROJĀ” pa tālr. 29282866 un www.bildes.lv, kā arī bildes@bildes.lvShare


– Drukāt dokumentu