Atpakaļ

Jaunumi

Ksenija Sidorova un Latvijas Radio bigbends Rīgas Kongresu namā 28.decembrī

No liktenīgās un ugunīgās Karmenas ansambļa saspēlē pie harmoniski daiļskanīgā Johana Sebastiāna Baha un apdullinoši skaudrā Astora Pjacollas orķestra skavās .

Ksenija Sidorova turpina pārsteigt un apburt, meklējot arvien jaunus un daudzveidīgus sadarbības partnerus. Tikšanās ar Latvijas Radio bigbendu gan jau ir pārbaudīta vērtība, un valdzinošos džeza ritmos vakara programmā ieskanēsies kā Leonarda Bernsteina spridzīgi kūsājošās partitūras un Harija Varena melodija, tā arī Astora Pjacollas kaislīgi robustie tango ritmi un Johana Sebastiāna Baha re minora Klavesīna koncerts klavesīnam visai radniecīgās akordeona reģistru nokrāsās.

 Pasaules slavu iemantojusī mūziķe Ksenija Sidorova kļuvusi par vadošo akordeona spēles vēstnesi mūsdienu pasaulē. Šo faktu apstiprina viņas nule kā noslēgtais ekskluzīvais līgums ar Eiropā ievērojamāko skaņu ierakstu namu Deutsche Grammophon. Viņa dzimusi Rīgā, taču jau vairākus gadus dzīvo un koncertē Londonā, kur ar izcilību ieguvusi maģistra grādu, absolvējot Londonas Karalisko Mūzikas akadēmiju. 

Mūziķi:

Ksenija Sidorova, akordeons Latvijas Radio bigbends

Programma:

Johana Sebastiāna Baha un Leonarda Bernsteina mūzika džeza aranžijāsShare


– Drukāt dokumentu