Atpakaļ

Jaunumi

Klaunu teātris Mimirichi Šova PAPĪRA PASAULE

Pirkt biļeti

Ieguvuši pirmo vietu varietē mākslinieku starptautiskajā konkursā Štutgartē, labākie Starptautiskajā pantomīmas un klaunādes festivālā Latīņamerikā, augstākais novērtējums (”Piecas zelta zvaigznes”) teātra festivālā Edinburgā. 


Līdz brīdim, kamēr neesat redzējis izrādi “PAPĪRA PASAULE”, jūs pat nevarat iedomāties, cik daudz iespēju sevī slēpj visvienkāršākais papīrs. Skatītāju acu priekšā dzimst īsti papīra briesmoņi, smieklīgi monstri - jebkas, ko vien spējat iztēloties. "PAPĪRA PASAULE" – tie ir svētki bērniem, kuri sajūsmināti ķer papīra strēmeles, kas izrādes gaitā lido zālē, spēlē ar klauniem kariņus, skaļi jūt līdzi gaidāmajam papīra vārtu sitienam un mēģina notvert papīra sniegpārslas!

Izrādes varoņi aizved skatītājus brīnumainajā un nebūt ne viekāršajā papīra pasaulē. Šie burvji uz skatuves ne tikai atklāj klaunu trikus un neizsmeļamu fantāziju, bet iedvesmo skatītājus priecāties par dzīvi, smieties un aizdomāties par mūžīgajiem labā un ļaunā jautājumiem. Kā rakstīja The Guardian: ”Ukraiņu klauni piedāvā pašas laimīgākās 90 minūtes!"

"Papīra pasaule” ir izrāde visai ģimenei, bez jebkādiem vecuma ierobežojumiem, katrs bērns saņems bezmaksas dāvanu no klauniem!

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu