Atpakaļ

Jaunumi

COMEDY CLUB REZIDENTI ANDREJS BEBURIŠVILI UN ŽEŅA SIŅAKOVS | 11.04.

11.aprīlī plkst. 19:00 uz Rīgas Kongresa nama skatuves uzstāsies “Comedy club” rezidenti Andrejs Beburišvili un Žeņa Siņakovs no Maskavas!
 
Andrejs Beburišvili ir vispopulārākā komēdijas TV šova “Comedy club“ rezidents, stand up komiķis, televīzijas raidījuma vadītājs, kas ir iekarojis daudz cilvēku sirdis ar savu harizmu, nedaudz cinisko un oriģinālo humora pasniegšanu. Andrejs Beburišvili pateicoties uzvarai humora šovā “Comedy Battle” izvēlējās nevis naudas balvu, bet gan iespēju kļūt par “Comedy club” rezidentu. Apmeklēt šī komiķa stand up izrādes iesaka tādas populāras Krievijas humora zvaigznes kā Pāvels Voļa un Gariks Martijosans
 
Žeņa Siņakovs ir Krievijas stand up komiķis un kā jau daudzi citi izdaudzis no šova “KVN”. Jauns, ar dzirkstošu humora izjūtu, talantīgs raidījuma vadītājs, “Comedy Club” rezidents – viens no pieprasītākiem komiķiem Krievija pēc viņa žanra. Arī Žena Siņakovs ar otro reizi uzvarējis humora šovā “Comedy Battle”, kur viņu uzaicināja kļūt par vienu no komandas dalībniekiem “Comedy club”.
 
Uz tikšanos humora pilnā vakarā 11.aprīlī Rīgas Kongresu namā!
 
Pasākumu organizē: SIA "UNDER MGMT" (adrese: Elizabetes 69 - 19a, Rīga, LV-1050).


Pasākuma valoda: krievu

Biļešu cenas: 15.00-59.00 EURShare


– Drukāt dokumentu