Atpakaļ

Jaunumi

Āzijas kultūru festivāls Rīgas Kongresu namā 10.septembrī

Šā gada 10. septembrī Rīgas Kongresu namā apmeklētājiem būs iespējams iejusties lielāko Āzijas valstu atmosfērā – visu dienu no plkst. 11:00 līdz 20:00 varēs izbaudīt Indijas, Ķīnas, Japānas, Taizemes, Korejas, Turcijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Nepālas un daudzu citu Āzijas valstu kultūru.

Āzijas kultūru festivāla noslēgumā plkst. 19:00 Kongresu nama lielajā zālē notiks Āzijas kultūru lielkoncerts "Zīda Ceļš", kas veidots kā deju un dzīvās mūzikas šovprogramma.

Ikviens, kuru interesē austrumu kultūra un tradīcijas, tiks aicināts uz ģimenisku, krāšņu un izzinošu pasākumu, kura laikā būs iespēja gan vērot piesātinātu programmu, bez steigas izgaršojot eksotiskos austrumu virtuves gardumus, gan pašiem piedalīties meistarklasēs.

Zīda ceļš iezīmē Austrumu un Rietumu kultūras, garīgo, politisko un ekonomisko telpu. Šo pasauli caurauž karavānu ceļi, savienojot Ķīnu, Indiju, Kazahstānu, Uzbekistānu, Tadžikistānu, Irānu, Turciju un Eiropu kultūrvēsturiskos apvidos, kas plašākai sabiedrībai joprojām ir mazāk apzināti.

Festivālā uzstāsies Vang Dan no Ķīnas, Sergejs Ansupovs no Latvijas, Hamidreza no Irānas un Leila Alijeva no Latvijas, Vigo Račevskis, grupa "Baraka", Premal Madina, deju akadēmijas "Essence of Dance" dibinātāja, kā arī Kristīna Luna no Lietuvas un deju skolas "Bharata" vadītāja – Larisa Podskoča.

Festivāla tirdziņa apmeklējums būs bez maksas, bet no plkst. 18:30 – ieeja koncertzālē ar biļetēm un ielūgumiem. Biļetes iespējams iegādāties visās "Biļešu servisa" kasēs un internetā.Share


– Drukāt dokumentu