Atpakaļ

Jaunumi

Atcelti koncerti ietekmē skatītājus un uzņēmuma tēlu

Tā kā SIA “Rīgas nami” ir viens no lielākajiem kultūras pasākumu norises organizatoriem un telpu iznomātājiem Rīgā, šādi notikumi liek aizdomāties par pasākumu organizētāju atbildību un rīcību, kā arī savlaicīgu komunikāciju ar koncerta apmeklētājiem. Katrs atcelts pasākums ietekmē uzņēmuma – šajā gadījumā SIA “Rīgas nami” un pasākumu centra “Rīgas Kongresu nams” – tēlu. Lai gan komunikācija ar pasākuma apmeklētājiem un saistības par naudas atmaksu ir pasākuma rīkotāja atbildība, Rīgas kongresu nama pārstāvji savas kompetences un pilnvaru robežās ir iesaistījušies šīs sarežģītās situācijas risināšanā.

 Saskaņā ar pasākuma centra “Rīgas Kongresu nams” pieejamo informāciju, koncerts tika atcelts mākslinieka Alesandro Safinas veselības problēmu dēļ.

 Lai uzzinātu sīkāku informāciju par pasākuma atcelšanas iemesliem, lūgums sazināties ar koncerta rīkotāju SIA “VIA concert” (jurid. adrese: Stabu iela 57-1A, Rīga, LV-1011, e-pasts: via.koncert@gmail.com), kas uzņemas atbildību par pasākuma norisi.

Savukārt uzņēmums “Biļešu serviss”, kas bija iesaistīts šī koncerta biļešu tirdzniecībā, saviem klientiem publiski sniedz informāciju, ka šobrīd tiek organizēta pasākuma pārcelšana uz citu datumu un citu norises vietu. Par to pasākuma organizētāji publiski paziņos 2019. gada 25. novembrī. Pēc tam tiks sniegta informācija arī par atmaksas kārtību tiem klientiem, kuri nevarēs apmeklēt pasākumu pārceltajā datumā. Lūdzam visus koncerta apmeklētājus meklēt aktuālo informāciju mājas lapā www.bilesuserviss.lv.

 Kā ziņots iepriekš, lai nepieļautu līdzīgu situāciju rašanos un izskaustu negodīgu komercpraksi, SIA “Rīgas nami” ir pievienojies Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Ekonomikas ministrijas un citu iesaistīto partneru Sadarbības memorandā par godīgu komercpraksi pasākumu rīkošanas un biļešu tirdzniecības jomā.

 Atvainojamies par sagādātajām neērtībām saistībā ar nenotikušo koncertu.

 * Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Rīgas nami” struktūrvienība

 Share


– Drukāt dokumentu