Atpakaļ

Jaunumi

4.maijā Rīgas Kongresu namā koncerts “Simtgades ritmos”

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 27. gadadienas svētku pasākumu programmas viens no vērienīgākajiem pasākumiem Rīgā būs koncerts „Simtgades ritmos”, kas notiks 4. maijā plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā un tajā piedalīsies mūziķi no Rīgas, Pori, Varšavas, Viļņas, Tallinas, kā arī dziedātāja Kristīne Prauliņa un vokālā grupa „Framest”.

Koncerts būs īpašs, jo kopīgi muzicēs spožākie skatuves talanti no Rīgas sadraudzības pilsētām. Šie viesmākslinieki pārstāvēs valstis, kas, tāpat kā Latvija, gatavojas un svin savas valsts simtgadi.

Koncertā Latvijas Radio bigbenda un solistu sniegumā skanēs latviešu tautasdziesmas džeza apdarē no koncertprogrammas “Mare Balticum”, kā arī tādi populāri skaņdarbi kā “Mēs tikāmies martā”, “A Night in Tunisia”, “Sticks”, un citi. Būs dzirdami arī igauņu un poļu tradicionālie, kā arī populāri skaņdarbi īpašos aranžējumos, piemēram, Frederika Šopēna “Grande valse brillante”, kā arī maestro Raimonda Paula jaunākie skaņdarbi.

Ielūgumi 25. aprīlī no plkst. 9.00 līdz 18.00 Rīgas Kongresu nama vestibilā (informācija par bezmaksas ielūgumiem pieejama pa tālr. 67105216).Share


– Drukāt dokumentu