Atpakaļ

Jaunumi

10.maijā plkst.20.00 Rīgas kongresu namā notiks jau tradicionālais Borisa Grebeņščikova un grupas «AQUARIUM» pavasara koncerts

Boriss Grebeņščikovs – pazīstams rok-mūziķis, viens no grupas «AQUARIUM» radītājiem un jau vairāk par 40 grupas pastāvēšanas gadiem nemainīgais grupas līderis. Viņš ir viens no nedaudziem mūziķiem, kuru daiļrade ne tikai nenoveco, bet ar gadiem paliek vēl daudzveidīgāka un interesantāka, smeļoties jaunas idejas no dažādu tautu un virzienu mūzikas kultūrām. Šo gadu gaitā Grebeņščikovs ir sacerējis vairāk par 1000 dziesmām, tādēļ viņa koncerti ir tik daudzveidīgi. Viņš ir viens no nedaudziem krievijas mūziķiem, kas ir pratuši ieinteresēt ne tikai krievijas klausītājus. «AQUARIUM» veiksmīgi uzstājas Lielbritānijā, Francijā, ASV un citās valstīs. Grupas sastāvs arī pastāvīgi mainās un papildinās ar jauniem ievērojamiem Krievijas un ārzemju mūziķiem. Šoreiz viņš būs šāds:
Boriss Grebeņščikovs —vokāls, ģitāra, harmonika
Aleksandrs Titovs — bas-ģitāra
Aleksejs Zubarevs — ģitāra, mandolīna
Andrejs Surotdinovs — vijole, perkusija
Braians Finnegans (Brian Finnegan)— flauta
Gļebs Grebeņščikovs — perkusija
Liams Bredli (Liam Bradley) - sitaminstrumenti
Igors Timofejevs – elektroģitāra, saksofons, flauta, mandolīna
Diemžēl, ir noticis arī nelabojams zaudējums – nomira grupas aranžētājs Boriss Rubekins . Ņemt viņa vietā kādu citu Grebeņčšikovs netaisās, sakot, ka Rubekins bija "pamats" visam un aizstāt viņu nav iespējams.
Šajā koncerttūrē Grebeņščikovs ir ieviesis "pazemes pāreju koncertu" tradīciju – katrā pilsētā, kur grupa uzstājas, mūziķi izpilda dažas dziesmas arī kādā pazemes pārejā. Par brīvu un negaidīti. Ceram, ka šāda improvizēta uzstāšanās notiks arī Rīgā.
Bērniem līdz 5 gadiem ieeja brīva, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Grupas oficiālā mājaslapa – www.aquarium.ru

Koncertu organize kompānija "Premier SHOW".
Kompānijas pārstāvis – Juta Sergejeva,
tālr. +371 26577870, e-pasts: jutaserg@gmail.com

 Share


– Drukāt dokumentu