Jaunumi

Āzijas kultūru festivāls Rīgas Kongresu namā 10.septembrī

Šā gada 10. septembrī Rīgas Kongresu namā apmeklētājiem būs iespējams iejusties lielāko Āzijas valstu atmosfērā – visu dienu no plkst. 11:00 līdz 20:00 varēs izbaudīt Indijas, Ķīnas, Japānas, Taizemes, Korejas, Turcijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Nepālas un daudzu citu Āzijas valstu kultūru.

Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends. Rīgas festivāls.

Raimonda Paula jubilejas gadā arī Rīgas festivāls godina maestro, klausītājiem piedāvājot jaunu koncertprogrammu “Operu ārijas”, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Radio bigbendu, piedaloties arī kamerorķestra Sinfonietta Rīga stīginstrumentu grupai.

04/06 RĪGAS FESTIVĀLS. RAIMONDS PAULS UN GIJAS KANČELI KINOMŪZIKA

4.jūnijā plkst. 20:00 Rīgas Kongresu namā skanēs izcilo komponistu Raimonda Paula un Gijass Kančeli kinomūzika, kuru atskaņos Latvijas Radio bigbends, DD orķestris, Māris Briežkalns (sitaminstrumenti) un Andris Grunte (kontrabass). Pie klavierēm - maestro Raimonds Pauls.

28/05 ŽASMIN KONCERTS "CITA ES"

28.maijā plkst. 19:30 uzstāsies dziedātāja Žasmin (Жасмин) ar solokoncertu „Cita es” - lielisks šovs, aizraujoši deju grupas priekšnesumi, krāšņas dekorācijas, negaidīti pārsteigumi un animācijas efekti – tas viss sagaida skatītājus Žasmin koncertā!

24/05 KAILIE BRIEŽI

24.maijā plkst. 19:00 izrāde "Kailie brieži" - patiess stāsts par to, kā Latvijas vīri striptīzu dejoja!

23/05 IZRĀDE BĒRNIEM "SŪKĻU BOBS UN DRAUGI"

23.maijā plkst. 12:00 Maskavas lielo leļļu teātris aicina uz satikšanos ar Sūkļu Bobu un viņa draugiem izrādē bērniem - krāsainas, lielas, skaistas lelles, oriģināla mūzika un dziesmas, kuras sarakstījuši slavenie Maskavas komponisti, dzejnieki un teātra mākslinieki.– Drukāt dokumentu