Jaunumi

Senioru vakcinācija no 14. līdz 20. jūnijam

Rīgas Kongresu namā senioru vakcinācija (60+) turpinās bez iepriekšēja pieraksta no 14. līdz 20. jūnijam no plkst. 9.00 līdz 10.00. Vakcinācija notiks no 14. jūnija līdz 19. jūnijam ar “Pfizer/Biontech” un “Janssen” vakcīnu, bet 20. jūnijā tikai ar “Janssen” vakcīnu.

Jūnija sākumā bez iepriekšēja pieraksta Rīgas Kongresu namā turpinās vakcinēt seniorus

No 31. maija līdz 5. jūnijam, turpināsies senioru (no 60 gadiem) vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas punktā Rīgas Kongresu namā.

Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta notiks no plkst. 9.00 līdz 10.00 31. maijā un 1. jūnijā (vakcinācija notiks ar ”Pfizer/Biontech” un “Moderna” vakcīnu), kā arī no 2. jūnija līdz 5. jūnijam (vakcinācija notiks ar “Janssen” vakcīnu, kuras priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva).

Turpināsies senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta

Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas punktā Rīgas Kongresu namā no 24. maija līdz 30. maijam turpināsies senioru vakcināciju bez iepriekšēja pieraksta.

Rīgas Kongresu namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) seniori bez iepriekšējas pieteikšanās tiek gaidīti visu nedēļu no 24. līdz 30. maijam no plkst. 8.00 līdz 9.00. Vakcinācija notiks ar “Moderna” un “Pfizer/Biontech” vakcīnām.

3. maijā darbu sāks Rīgas pašvaldības vakcinācijas centrs Rīgas Kongresu namā

Pirmdien, 3. maijā, darbu sāks jauns pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centrs Rīgas Kongresu nama otrajā stāvā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5), kas būs atvērts no plkst. 9.00 līdz 17.00. Atkarībā no vakcinācijas centra noslodzes darba laiks var mainīties, kā arī var tikt atvērtas papildu vakcinācijas vietas Rīgas Kongresu nama pirmajā stāvā.
Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa bezmaksas tālruni 8989.

Šobrīd pasākumu centrā "Rīgas Kongresu nams" pasākumi nenotiek

Saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī un noteiktajiem ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā "COVID-19" izplatības dēļ Rīgas Kongresu namā pasākumi nenotiek. Lūdzam sekot līdzi aktualitātēm tīmekļa vietnē www.kongresunams.lv un mūsu Facebook kontā– Drukāt dokumentu