Jaunumi

04/04 VLADIMIRS KUZMINS UN GRUPA "DINAMIKA"

4. aprīlī Rīgas Kongresu namā uzstāsies leģendārais multiinstrumentālists Vladimirs Kuzmins un grupa "Dinamika". Pēc gandrīz 8 gadiem viens no godalgām bagātākajiem padomju un krievu romantiskā roka arēnas izpildītājiem atkal atgriezīsies Rīgā, lai pateiktos saviem klausītājiem par ilgajiem abpusējas mīlestības un uzticības gadiem.

29/03 IZRĀDE "KAILĀ PATIESĪBA"

29.martā plkst. 19:00 notiks teatrāli svētki – šoreiz tos radīs skatītāju iemīļotie mākslinieki – Tatjana Vasiļjeva un Staņislavs Sadaļskis. Šīs personības jūsu uzmanībai piedāvās jaunu muzikāli – teatralizētu izrādi ar intriģējošu nosaukumu "Kailā patiesība".

28/03 GRUPA "PIKNIK" AR KONCERTPROGRAMMU "SVEŠINIEKS"

28.martā plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā uzstāsies grupa „PIKNIK” ar jauno koncertprogrammu SVEŠINIEKS. Jaunās dziesmas rindiņas „Būt vienmēr un visur svešiniekam, mūžīgam svešiniekam uz Zemes…” kalpo kā grupas ”PIKNIK” koncertprogrammas epigrāfs.

27/03 CELTIC LEGENDS

27.martā plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā tradicionālās īru dejas un mūzikas izrāde "CELTIC LEGENDS".

21/03 IZRĀDE "ČUDAKU CIRKS"

21. martā Rīgas Kongresu namā plkst. 14:00 fantastiskais Maskavas Cilvēku un leļļu teātra lielo leļļu šovs „ČUDAKU CIRKS”!

20/03 STARPTAUTISKS ŠOVS "REKLĀMAS RĪMU NAKTS"

20.martā plkst. 22:00 Rīgas Kongresu namā Žana Marī Bursiko sinematēka un uzņēmums Business Education Plus piedāvā šovu «Reklāmas rīmu nakts» – lieliski izveidotu reklāmas klipu demonstrēšanu nonstopā līdz 05:00 rītā.– Drukāt dokumentu