Jaunumi

04/06 RĪGAS FESTIVĀLS. RAIMONDS PAULS UN GIJAS KANČELI KINOMŪZIKA

4.jūnijā plkst. 20:00 Rīgas Kongresu namā skanēs izcilo komponistu Raimonda Paula un Gijass Kančeli kinomūzika, kuru atskaņos Latvijas Radio bigbends, DD orķestris, Māris Briežkalns (sitaminstrumenti) un Andris Grunte (kontrabass). Pie klavierēm - maestro Raimonds Pauls.

28/05 ŽASMIN KONCERTS "CITA ES"

28.maijā plkst. 19:30 uzstāsies dziedātāja Žasmin (Жасмин) ar solokoncertu „Cita es” - lielisks šovs, aizraujoši deju grupas priekšnesumi, krāšņas dekorācijas, negaidīti pārsteigumi un animācijas efekti – tas viss sagaida skatītājus Žasmin koncertā!

24/05 KAILIE BRIEŽI

24.maijā plkst. 19:00 izrāde "Kailie brieži" - patiess stāsts par to, kā Latvijas vīri striptīzu dejoja!

23/05 IZRĀDE BĒRNIEM "SŪKĻU BOBS UN DRAUGI"

23.maijā plkst. 12:00 Maskavas lielo leļļu teātris aicina uz satikšanos ar Sūkļu Bobu un viņa draugiem izrādē bērniem - krāsainas, lielas, skaistas lelles, oriģināla mūzika un dziesmas, kuras sarakstījuši slavenie Maskavas komponisti, dzejnieki un teātra mākslinieki.

SIA "Rīgas nami" tiekas ar sadarbības partneriem

Lai iepazīstinātu ar šī gada aktualitātēm SIA "Rīgas nami" telpu nomas piedāvājumā, uz tikšanos un Jāņa Skuteļa improvizētu stāvizrādi "Vajag vietu" 23.aprīļa pēcpusdienā kino Splendid Palace bija aicināti ap 200 kultūras un izklaides industrijas profesionāļu, pasākumu rīkotāji un aģentūru pārstāvji.– Drukāt dokumentu