Jaunumi

Latvijas filmu veidotāji demonstrē kino Ukrainas bēgļu centrā

Ar Latvijas filmu studiju atbalstu un atsaucību Nacionālais Kino centrs veido Latvijas filmu izlasi, kas bez maksas tiek demonstrēta Ukrainas bēgļu centrā Kongresu namā. Filmu izlase kopš 9. marta tiek demonstrēta katru dienu Kongresu nama Mazajā zālē centra darbības laikā, palīdzot Ukrainas bēgļu centra apmeklētājiem un īpaši bērniem kliedēt psiholoģisko spriedzi un kvalitatīvi piepildīt laiku, ko nākas pavadīt bēgļu centra telpās.

Rīgas Kongresu namā atvērts atbalsta centrs Ukrainas iedzīvotājiem

No 7. marta Rīgas Kongresu namā ir atvērts atbalsta centrs iedzīvotājiem no Ukrainas. Tajā vienuviet var saņemt Rīgas pašvaldības un valsts pakalpojumus, kas primāri nepieciešami iedzīvotājiem, kuri Latvijā ieradušies no kara postītās Ukrainas.

Rīga sniegs atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem tik ilgi, cik būs nepieciešams! Ņemot vērā lielo cilvēku pieplūdumu, lūdzam nesteigties apmeklēt atbalsta centru Kongresu namā. Centra pakalpojumi būs pieejami katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00. Vairāk: bit.ly/3hLR5AI

Rīgas Kongresu namā atvērs vienotu atbalsta centru bēgļiem no Ukrainas

Nākamnedēļ Rīgas Kongresu namā atvērs atbalsta centru iedzīvotājiem no Ukrainas. Tas darbosies kā vienas pieturas aģentūra, kurā centralizēti tiks sniegti pašvaldības un valsts pakalpojumi, kas primāri nepieciešami iedzīvotājiem, kuri Latvijā ieradušies no kara postītās Ukrainas.

Laukumā pie Rīgas Kongresu nama notiks koncerts “Ukrainas brīvībai”

Piektdien, 25. februārī, no plkst. 18.00 laukumā pie Rīgas Kongresu nama Latvijas mūziķi un Latvijas Dziesmu un deju svētku kustības dalībnieki – kori, pūtēju orķestri, tautas deju kolektīvi un folkloras kopas – veltīs savus priekšnesumus Ukrainas atbalstam, vienojoties koncertā “Ukrainas brīvībai”.

Pasākumu rīkotāj, organizator un radošais producent!


Informējam, ka uz doto brīdi telpu rezervācijas pasākumiem Rīgas Kongresu namā nepieņemam!

Lūgums būt pacietīgiem un sekot līdzi mājas lapā pieejamai informācijai.

Augsti novērtējam mūsu līdzšinējo sadarbību, tāpēc cītīgi strādājam, lai jau pavisam drīz pavēstītu un Jūs informētu par patīkamajiem jaunumiem.

Rīgas Kongresu nama vakcinācijas centrs, viens no labākajiem Rīgā!

Liela mēroga Vakcinācijas centrs, Rīgas Kongresu namā, darbojās no 2021.gada 3.maija līdz 31.augustam.
Šajā laikā, centrā tika veiktas, ap 35 000 vakcinācijas epizodes.

Gan mediķu, gan dažādu iestāžu ierēdņu, arī apmeklētāju vērtējumā Rīgas Kongresu nama vakcinācijas centrs tika atzīts par vienu no labākajiem Rīgā!– Drukāt dokumentu