Atpakaļ

Jaunumi

Varis Vētra koncertēs Rīgā!

Trešdien, 23.oktobrī 19.00 Rīgas Kongresu nama Jaunajā zālē ar koncertprogrammu „Viena mirkļa dēļ...” uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra, prezentējot savu jauno dziesmu albumu un savu pirmo dzejoļu krājumu „Tu esi skaista visos niekos, sīkumos!”

Koncertā skanēs jaunā albuma skaņdarbi, kā arī Latvijas radio stacijās plaši izskanējušās un tautā iemīļotākās dziesmas no pirmā albuma „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt” – „Māmiņai”, „Tu esi skaista visos niekos, sīkumos” (http://www.youtube.com/watch?v=xvTbjzimGfA) un citas.

Albums „Viena mirkļa dēļ…” ir otrais Vara Vētras dziesmu apkopojums, kura mūziku un tekstus radījis pats V. Vētra. Varis Vētra stāsta: „Es mēģinu atgādināt, ka dzīve ir pilna ar jaukiem brīnumiem, mums tikai jāļaujas tos ieraudzīt, tāpēc ceru, ka dziesmas iedvesmos arī klausītājus gan iekšējā, gan apkārtējā pasaulē saskatīt vairāk skaistā un baudāmā!”

Leģendārās latviešu rokgrupas „Jumprava” līderis Aigars Grāvers uzskata, ka, lai pilnvērtīgi izbaudītu Vara Vētras mūziku, to nepieciešams dzirdēt klātienē. Viņaprāt, dziesminieka personības pozitīvā savdabība apbur: „Tas, kā viņš dzied, skatās, runā savus dzejoļus – tas uzrunā un liek justies labi. Jūtu, ka no viņa nāk patiesa radošā enerģija, kas iedvesmo un spēcina arī klausītājus.”

Savukārt Vara Vētras ilggadējs kolēģis un galvenokārt – draugs – aktieris Jānis Paukštello: „Es apbrīnoju Vara uzdrīkstēšanos un meistarīgo prasmi dziesmās paust personiskas sajūtas. Viņam ir ļoti meditatīvs, nomierinošs un neatkārtojams balss tembrs, ko kopā ar dziesmu tekstiem par dzīvi un mīlestību varētu raksturot kā „filozofiju par dzīvi” Vara Vētras gaumē. Tā ir mūzika dvēselei.”

 

Albuma „Viena mirkļa dēļ…” ierakstā piedalījušies mūziķi - Aivars Hermanis, Raimonds Macats, Vilnis Krieviņš un Andris Grunte.

Vara Vētras otrais albums „Viena mirkļa dēļ...” ir nopērkams Latvijas Pasta nodaļās, mūzikas veikalos un koncertu norises vietās.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/6186

 

Biļešu cena sākot no 5 Ls līdz 10 Ls! Pērkot savlaicīgi, vietas labākas un biļetes lētākas! Tuvojoties koncertam, biļetes kļūs dārgākas! Bērni koncertā līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti!

 

Iespējams pieteikt kolektīvo apmeklējumu, apmaksājot biļešu iegādi ar pārskaitījumu, pēc piestādītā rēķina! Pieteikumus sūtīt uz vai zvanīt – 29282866 J

 

Sekojiet http://www.draugiem.lv/festivalsBILDES/ un http://www.facebook.com/FestivalsBildes, iegūstiet informāciju par koncertiem arī citviet Latvijā! JShare


– Drukāt dokumentu