Atpakaļ

Jaunumi

“The BEATLOVE”.1. aprīlī! 19.30!

Tādi paši skatuves tērpi, frizūras, sejas panti un pat instrumenti. Skatītāji uzreiz katrā no grupas dalībniekiem atpazīs attiecīgo "The Beatles" personāžu.

2016. gadā “The Beatlove” ieguva oficiālo tiesību mantinieku atļauju izpildīt jebkuras “The Beatles” dziesmas. Tā paša gada aprīlī grupa piedalījās Liverpūles starptautiskajā festivālā “BeetleWeek”, kur sniedza 11 koncertus (turklāt, trīs no tiem – tajā pašā Liverpūles krodziņā “Cavern”, kur savulaik sāka spēlēt paši "bītli"). Iespaidīgās uzstāšanās tika uzreiz pamanītas, un grupa saņēma uzaicinājumu piedalīties festivālos Francijā, Vācijā, Norvēģijā un Krievijā. 2016. gada martā “The BeatLove” sniedza koncertus kā galvenie mākslinieki (headliners) Parīzē un Vaskeālā ikgadējā festivāla "Beatles Night" ietvaros. Savu atzinību par grupas sniegumu ir izteicis pats Pols Makartnijs, un Džona Lenona sieva Joko Ono pieļāvusi iespējamu sadarbību ar grupu sava jaunā albuma koncertturnejas ietvaros.

Tā kā “The BeatLove” mērķis ir maksimāli precīzi nodot skatītājiem to neatkārtojamo atmosfēru, kuru baudīja "bītlu" fani tālajos sešdesmitajos, koncerta apmeklējums burtiski iesēdinās klausītājus laika mašīnā un nogādās 60-to un 70-to gadu Liverpūles krodziņā “Cavern” ar pasaulslaveno “The Fab Four” uz skatuves. Tā laika emocijas un komunikācija ar skatītājiem neatstās vienaldzīgu nevienu koncerta apmeklētāju.

Pērciet biļeti ceļojumam laikā! Un pie reizes paņemiet līdzi bērnus un mazbērnus, lai kopā pieskartos laika un telpas leģendai!!!

BiļetesShare


– Drukāt dokumentu