Atpakaļ

Jaunumi

STASS PJEHA. Jubilejas programma 10 - 25.februārī Rīgas Kongresu namā

25.februārī Rīgas Kongresu namā Krievijas dziedātājs Stass Pjeha iepazīstinās Latvijas skatītājus ar savu jubilejas programmu „10”.

Stass Pjeha (Стас Пьеха) dzimis muzikālā ģimenē – viņa vecmāmiņa ir dziedātāja Edīte Pjeha, un arī viņa vecāki ir mūziķi. Septiņu gadu vecumā iestājies Gļinkas vārdā nosauktajā Ļeņingradas Kapellas kora skolā, Stass apguva klavierspēli un dziedāšanu. Pēc skolas beigšanas viņš ieguva friziera-stilista diplomu, kā arī sekmīgi pabeidza studijas Gņesinu Mūzikas institūta Estrādes džeza nodaļā.

2004.gadā Stass Pjeha kļuva par vienu no trim televīzijas šova „Zvaigžņu fabrika – 4” uzvarētājiem un balvā saņēma iespēju ierakstīt solo albumu. 2005.gada maijā iznāca dziedātāja pirmais albums ar nosaukumu „Одна звезда”. Pēc trīs gadiem Stass Pjeha izdeva otru albumu - „Иначе”.

2013.gada rudenī, atzīmējot savas muzikālās karjeras desmito jubileju, dziedātājs izdeva trešo albumu ar nosaukumu „10”, kura saturu 25.februārī prezentēs uz arī Rīgas Kongresu nama skatuves.

„Šajā albumā ir maz jaunatklājumu, drīzāk tas ir atskats radošās darbības desmitgadē,” stāsta Stass Pjeha. „Tajā iekļauti visi mani pēdējo gadu zelta hiti, visas dziesmas, ko publika vēlas dzirdēt koncertos. Šis, šķiet, ir mans spēcīgākais albums un arī pašam vismīļākais. Tajā ir gan poproks, gan filozofiskas tēmas, šāda mūzika ir tuva manai dvēselei. Šīs desmitgades laikā esmu piedzīvojis metamorfozes – gan iekšējas, gan muzikālas, gan ārējas. Tagad atkal ir radusies iespēja sākt visu no baltas lapas, meklēt jaunas dziesmas, jaunas muzikālas idejas...”Share


– Drukāt dokumentu