Atpakaļ

Jaunumi

„Rīgas Ritmos 2013” uzstāsies džeza leģenda Daiena Šūra!

BIĻEŠU SERVISAM

KONCERTS

Diane Schuur /ASV/

Laiks: 6.jūlijs 2013, plkst. 19:00   

Vieta: Kongresu nams

Cenas: 10 LVL – 40 LVL

 

-      Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu;

-      Pensionāriem, studentiem, skolēniem - 15% atlaidi, iepriekš ierodoties pēc atlaižu kuponiem, uzrādot apliecību Kr. Valdemāra ielā 5, 309. kab.,;

-      Tele2 klientiem – 10% atlaide pērkot 2 biļetes

-      „Statoil Extra” karšu īpašniekiem – 10% atlaide pērkot 2 biļetes

-      Žurnāla „Figaro” gada abonentiem – uzrādot „Kultūras karti” 15% atlaide

„Rīgas Ritmos 2013” uzstāsies džeza leģenda Daiena Šūra!

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” izskaņā 6.jūlijā Kongresu namā koncertu sniegs par džeza jauno pirmo lēdiju dēvētā Daiena Šūra (Diane Schuur)!

Vokāliste un pianiste Daiena Šūra ir ne tikai izcila, bet arī eklektiska māksliniece. Viņas muzikālā karjera veidojusies pateicoties Dinah Washington un citiem leģendāriem četrdesmito un piecdesmito gadu džeza izpildītājiem. 

Mūziķes karjera aptver teju trīs dekādes, atklājot gandrīz ikvienu 20.gadsimta amerikāņu mūzikas nostūri. Māksliniece aptver ne tikai savu vecāku paaudzes džeza mūziķus, bet arī - savu jaunības dienu (1950-1960) populāro mūziku.

Lai gan Daiena Šūra jau kopš dzimšanas ir akla, viņai piemīt absolūtā dzirde. Šādā veidā Šūra agrā vecumā apguvusi klavierspēli un attīstījusi savu rezonējošo trīs ar pusi oktāvu balsi.

Savas karjeras laikā izdevusi divdesmit divus albūmus, vairākas kompozīcijas nonākušas prestižajos Billboard, Billboard Jazz un Contemporary Jazz topos, kā arī - ieguvusi vairākas Grammy nominācijas un apbalvojumus.

Šūras balss ir, maigi izsakoties, skaista. Viņas vokālais diapazons aptver gan zemu un samtainu, gan augstu un līdzsvarotu skanējumu, CMJ

Papildus informācija:
www.dianeschuur.com

Vairāk informācijas:
www.rigasritmi.lv

Jūti ritmu!Share


– Drukāt dokumentu