Atpakaļ

Jaunumi

Orķestra LORDS OF THE SOUND šovs! 24. NOVEMBRĪ, 19.00!

Biļetes: LORDS OF THE SOUND

Orķestra LORDS OF THE SOUND uzstāšanās ir vairāk kā tikai koncerts – tas ir īsts šovs!
Aicinām uz skaņu maģijas šovu - 24.novembrī 19.00 - 22.00!
"Music is coming" ir neticams dzīva orķestra, kora un īstas maģijas skaņu apvienojums, ko esiet dzirdējuši savās mīļākajās filmās un datorspēlēs.

Pasaules slavenie skaņdarbi ir ieguvuši jaunu, īpašu skanējumu – tāds ir neatkārtojamā LORDS OF THE SOUND meistarības līmenis! Noteikti atnāciet un izbaudiet paši dzīvās mūzikas plūduma varenību!

Orķestra mākslinieku spilgtajā izpildījumā dzirdēsiet mūziku no slavenām fantastikas filmām un datorspēlēm: Troņu spēles, Vikingi, Atriebēji, Alise Brīnumzemē, Brīnumsieviete, Gredzenu pavēlnieks, Avatars, Van Helsings, Nārnijas hronika, Karību jūras pirāti, Piektais elements, Warcraft, Skyrim, League of Legends Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher un citās.

Pateicoties unikālajam vizuālajam pavadījumam katra melodija atdzīvosies un zālē strauji ielauzīsies neredzēti fantastiski tēli, bet skatītājiem atklāsies nezināma pasaule, kurā valda maģija un brīnumi. Orķestris LORDS OF THE SOUND jau sen ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem Ukrainas muzikālajiem kolektīviem.

Spēcīgais, iespaidīgais skanējums, negaidītie risinājumi un profesionālā pieeja ir galvenās atšķirīgās orķestra iezīmes. Noklausīties "Music is coming" tik tiešām ir vislabākais veids kā neierasti pavadīt laiku. Lieliskais pasākums palīdzēs aizmirst par drudžaino ikdienas dzīvi un atvērs jums durvis uz jaunu realitāti, kur mīti atdzīvojas un brīnumi notiek uz katra soļa.

Koncertprogrammas kopējais ilgums apmēram 2 stundas.

Vairāk informācijas: http://www.gastroli.top

Biļešu cenas: 22.00-44.00Share


– Drukāt dokumentu