Atpakaļ

Jaunumi

MAKSIMS AVERINS - Viss sākas ar mīlestību Rīgas Kongresu namā 9.martā

Maksims Averins ir viens no vadošajiem Maskavas Arkādija Raikina vārdā nosauktā teātra „Satitikon” un Krievijas kino industrijas aktieriem.

Teātra izrāde „Viss sākas ar mīlestību ...” ir spilgts šā izcilā aktiera talanta un profesionālās meistarības apliecinājums.

Tas nav koncerts vai aktiera radošā darba vakars, bet teātra izrāde – pilnvērtīgs teātra uzvedums, ko veido izsmalcināta mūzikas, dzejas un prozas mozaīka un augstas klases apgaismojuma un skaņu partitūras pavadījums. Tā ir teātra izrāde, kurā aktieris atrodas viens pret vienu ar skatītājiem un atver viņiem savu dvēseli. Programmā - dzeja un proza, teātra uzvedumu un kinofilmu fragmenti, krievu un padomju komponistu dziesmas, atbildes uz skatītāju jautājumiem.

Maksims Averins ir viens no tiem māksliniekiem , kurš ar savu talantu un aktiera harizmu prot savaldzināt skatītājus, vienmēr atrodot tajos patiesus klausītājus un sarunu biedrus. Viņa pozitīvā enerģija un aktiera talants iekļūst skatītāju sirdīs, dāvina jaunus sapņus un iedvesmu.



Share


– Drukāt dokumentu