Atpakaļ

Jaunumi

Izrāde "Jaunās krievu vecenītes" Rīgas Kongresu namā 11.martā

11.martā uz Rīgas Kongresu nama skatuves kāps Jaunās Krievu večiņas jeb Novije Russkije babki – Klaudija Ivanovna Cvetoček (Sergejs Čvanovs) un Matrjona Ivanovna Nigmatuļina (Igors Kasilovs), lai atkal jokotu un dziedātu, un uzjautrinātu skatītājus.

Abi aktieri publikas priekšā stājušies jau darbojoties studentu pašdarbības kolektīvos un teātra studijās, tomēr slavu un popularitāti Krievijā un ārpus tās robežām sasnieguši galvenokārt iejūtoties divu pļāpīgo vecmāmiņu tēlā. Duets radies nejauši – pirms nu jau padsmit gadiem attālā ciematā kādas TV programmas tapšanas laikā aktieri apsēdušies atpūsties uz soliņa blakus vietējām tantiņām. Ieklausījušies sarunās un... sapratuši, ka materiāls jaunam humora šovam gatavs. Tā radies Jauno krievu večiņu tandēms. Kā visiem kolorītākajiem tēliem izklaides biznesā arī Klaudijai un Matrjonai ir savi dzīvesstāsti un rakstura īpatnības. Piemēram, viņu interneta mājas lapā apgalvots, ka vecmāmiņas brīvi pārvalda angļu, amerikāņu, franču, vācu, latīņu, krievu, ebreju un tatāru valodas, abas beigušas sieviešu skolu Fergānā, labprāt ķer zivis un mīl iemalkot tēju ar pienu.

Šobrīd bez Jaunajām krievu večiņām grūti iedomāties lielākos Krievijas TV humora šovus un izklaides programmas. Viņām bieži tiek lūgts vadīt dažādas pārraides un svētku koncertus, kuru laikā abas improvizē un izjoko pasākuma dalībniekus. Regulāras ir arī viņu turnejas, kuru ietvaros vecmāmiņas uzstājušās vai visos Krievijas nostūros un arī ārzemēs, tai skaitā Latvijā.Share


– Drukāt dokumentu