Atpakaļ

Jaunumi

Džeza trio Medeski Martin & Wood un jaunais bītboksa talants - Butterscotch

Medeski Martin & Wood /ASV/

Butterscotch /ASV/

Laiks: 5.jūlijs 2013, plkst. 19:00   

Vieta: Kongresu nams

-      Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu;

-      Pensionāriem, studentiem, skolēniem - 15% atlaidi, iepriekš ierodoties pēc atlaižu kuponiem, uzrādot apliecību Kr. Valdemāra ielā 5, 309. kab.,;

-      Tele2 klientiem – 10% atlaide pērkot 2 biļetes

-      „Statoil Extra” karšu īpašniekiem – 10% atlaide pērkot 2 biļetes

-      Žurnāla „Figaro” gada abonentiem – uzrādot „Kultūras karti” 15% atlaide

„Rīgas Ritmi 2013” dubultkoncertā uzstāsies avangarda džeza trio Medeski Martin & Wood un jaunais bītboksa talants - Butterscotch!

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” ietvaros 5.jūlijā Kongresu namā koncerts divās daļās* – inovatīvi eksperimentālie Medeski Martin & Wood un bītboksa čempione Butterscotch no ASV !

Medeski Martin & Wood veiksmīgi aizpilda muzikālo nišu starp avangardu, improvizāciju un džezu. Vairakkārt saņēmuši atzinību kā inovatīvi mūziķi. Darbību uzsākuši Ņujorkā, 90.gadu sākumā, aktīvi koncertējot un attīstot savu muzikāli eksperimentālo skanējumu.

Muzicēt uzsākuši kā klavieru-basa-bungu apvienība, trijotne savu skanējumu turpina papildināt ar neparastiem uzlabojumiem.

Lai gan „džeza gars”, kā to dēvē viņi paši, vienmēr bijis klātesošs, Medeski Martin & Wood ir piesaistījuši visdažādāko auditoriju, kas ne vienmēr ir tikai instrumentālas mūzikas cienītāji. Koncerti ir pārpildīti - gan ar alternatīvā roka, gan džeza mūzikas cienītājiem.

Butterscotch ir dziedātāja, dziesmu autore un mūziķe, kura savās kompozīcijās virtuozi iekļauj bītboksu, apvienojot to ar klavierēm, flautu, saksofonu, basu un ģitāru.

Skatuves vārdu „Butterscotch” aizguvusi pateicoties dziesmai par saldumiem, kuru viņa sacerēja skolas gados. Mūziķe spēcīgi iespaidojusies no džeza, klasiskās mūzikas, hip hop un R&B mūziķiem. Repertuārs aptver gan Frederiku Šopēnu, gan Džonu Koltreinu, gan Stīviju Vonderu.

Plašāku popularitāti guvusi, kļūstot par finālisti ASV šovā "America's Got Talent", kur satricināja publiku ar bītboksa, vokāla un klavierspēles apvienojumu. Pirms tam Butterscotch plūkusi laurus arī starptautiskos pasaules sieviešu bītboksa čempionātos un Rietumu krasta bītboksa konkursā, pārspējot pat puišus!

Papildus informācija:
www.mmw.com
www.butterscotchmusic.com

Vairāk informācijas:
www.rigasritmi.lv

*mākslinieku uzstāšanās kārtība tiks precizēta

Jūti ritmu!Share


– Drukāt dokumentu