Atpakaļ

Jaunumi

Atcelta Rasela Brenda uzstāšanās Rīgā

22. februārī paredzētā Rasela Brenda (Russell Brand) uzstāšanās ir atcelta. Personīgu iemeslu dēļ Rasels Brends spiests atcelt savu uzstāšanos arī vairākās citās Eiropas pilsētās,  informē pasākuma rīkotāji.

Biļešu īpašnieki varēs atgriezt biļetes no 17. februāra "Ticketpro" kasē t/c "Galleria Riga" informācijas centrā, Dzirnavu ielā 67 (darba laiks: 10 - 21). Lai atvieglotu naudas atgriešanu, biļešu īpašniekiem ieteicams jau iepriekš aizpildīt naudas atgriešanas formu divos eksemplāros (pieejama šeit). Kopā ar biļetēm forma jānodod "Ticketpro" kasē t/c "Galleria Riga" informācijas centrā. Nauda par biļetēm tiks pārskaitīta uz klienta norādīto kontu 10 darba dienu laikā.

Pircējiem, kas internetā iegādājās e-biļetes,uz pie reģistrācijas norādīto e-pastu tiks nosūtīta naudas atgriešanas forma. Pēc tās aizpildīšanas un nosūtīšanas "Ticketpro" uz e-pastu icketpro.lv nauda tiks pārskaitīta uz pircēja kontu, no kura tika veikts maksājums par biļetēm. SIA "Ticketpro Baltics" atgriež naudu par tām biļetēm, kas iegādātas SIA "Ticketpro Baltics" tirdzniecības vietās vai interneta veikalā www.ticketpro.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā jāzvana pa SIA "Ticketpro Baltics" informatīvo tālruni 28863479 vai jāraksta uz e-pastu icketpro.lv.

Biļešu uzpirkšana turpināsies līdz šī gada 17. maijam.

Rasela Brenda pārstāvji atvainojas visiem biļešu īpašniekiem par sagādātajām neērtībām, kas radušās atceltā pasākuma dēļ. Share


– Drukāt dokumentu