Atpakaļ

Jaunumi

26/03 Ani Loraka ar koncertprogrammu "Apskauj mani"

Pirkt biļeti

26.martā plkst. 19:30 Kongresu namā ar programmu „Apskauj mani” uzstāsies Ukrainas dziedātāja Ani Loraka (Ани Лорак).

Ani Loraka (īstajā vārdā Karolīna Kujeka) dzimusi Bukovinā un jau četru gadu vecumā cieši apņēmusies kļūt par dziedātāju. 1995.gadā televīzijas šovā „Rīta Zvaigzne”, pirmoreiz izskanēja dziedātājas pseidonīms – no otra gala rakstīts vārds. Šāda ideja radās spontāni, jo šim konkursam bija pieteikta vēl viena dziedātāja vārdā Karolīna.

Jau 19 gadu vecumā Ani Loraka ieguva Ukrainas nopelniem bagātās mākslinieces titulu, kļūstot par visjaunāko dziedātāju, kas to saņēmusi. Šobrīd viņa izdevusi jau 10 veiksmīgus solo albumus. Paralēli muzikālajai darbībai viņa pievērsusies arī aktiermeistarībai, piedaloties vairākās mākslas filmās, kā arī rakstniecībai un labdarībai.

Ani Lorakai ir tūkstošiem fanu, turklāt viņa ierindota pasaules seksuālāko sieviešu simtniekā! Dziedātāja ieguvusi 2.vietu Eirovīzijas dziesmu konkursā 2008.gadā, kā arī kļuvusi par neskaitāmu Krievijas un Ukrainas muzikālo apbalvojumu īpašnieci. Viņas jaunākā dziesma „Обними меня” (Apskauj mani”) ne vien saņēmusi prēmijas „Песня года-2012” laureātes titulu, bet arī kļuvusi par īstu interneta sensāciju, jo tās videoklips 3 mēnešu laikā skatīts vairāk kā 3 000 000 reižu.

Koncerta apmeklētāji Rīgā varēs vērot krāšņu šovu un, protams, novērtēt valdzinošās dziedātājas priekšnesumu dzīvajā izpildījumā.
Pasākuma valoda: krievu
Cenas: 15 - 40 Ls
Papildu informācija: http://www.makroconcert.com/lv
Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu