Atpakaļ

Jaunumi

Mākslas un mūzikas festivāls BILDES2017 24. un 25.novembrī Rīgas Kongresu namā

Festivāls „BILDES2017”

Koncertu programma

 

Mūzikas klubs „KAĻĶU VĀRTI”

5. novembris koncerts plkst. 17.00 „IELŪDZ BILŽU MŪZIĶI UN VIŅU BĒRNI”

 Vada Ira Krauja-Dūduma un Arnis Miltiņš

Elīna Līce ar dēliem, Helma Elvīra un Mārtiņš Križevici, Andrievs un Armands Alkšņi, Lauris, Krišjānis un Egons Valteri, Rūta Dūduma un Ira Krauja-Dūduma, Daniels, Artis un Indris Orubi, Adrija Silva un Adrians Kukuvasi, Andris un Valters Mucenieki, Ārijs Šķepasts un Ādamsoni, Pūpolu ģimene, Īļu ģimene, Stengrēvicu ģimene, Kaukuļu ģimene, Miltiņu ģimene un Zane Gudrā, Riekstiņu ģimene, Sandra Bula, Āris Ziemelis un “Tamburīns”.

 

7. novembris plkst. 19.00 FOLKKONCERTS

 Vada Egons Pičners

Ieva Akuratere, Uldis Kākulis, Anta Eņģele, Jānis Jansons, Ēriks Loks, Uldis un Matīss Ozoli, Egons Pičners, Haralds Sīmanis, Laine Ligere-Stengrēvica, Brāļi Ziemeļi un Sandra Bula, Agita Kaužēna, Vincents un Rihards Kūkoji, Valdis Ābols, Inta Pauļuka, Valdis Atāls, Miltiņu ģimene, Gatis Vanags u.c.

 8. novembris plkst. 19.00 JAUNO DZIESMINIEKU koncerts

 Vada Lauris Valters

Kārlis Kazāks, Lauris Valters, Mikus Frišfelds, Mārtiņš Križevics, Gatis Zotovs, Mikus Straume, Edgars Rakovskis, Matīss Skrebelis, Anita Zambare un Helvijs Kārkliņš, Henrijs Mucenieks, Dārta Legzdiņa, Madara Murņikova, Enriko Plivčs, Renārs Veličko, Guna Pūcīte, Laura Lo, Jānis Irbe.

 

 Koncertzāle „SPĪĶERI”

 9. novembris plkst. 19.00 „BILDĒS” sevi pieteikušo GRUPU un RADOŠO PERSONĪBU kopprojektu koncerts

 Vada Mikus Frišfelds

“Kumosiņš” un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, “B Optimist” un žurnālists Ansis Bogustovs, “Moderans” un diriģents Ints Teterovskis, “Marlēna” un Chaula TV programmu vadītājs Ēriks Saksons, “Iron Wings” un laikraksta “Latvijas Avīze” žurnāliste Aija Kaukule, “Piparmētra” un Dailes teātra aktieris Kristaps Rasims, Patrisha un Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuzniks.

 

 

10. novembris „BILDĒS” sevi pieteikušo GRUPU un RADOŠO PERSONĪBU kopprojektu koncerts

 

Vada Laima Miltiņa un Mārtiņš Križevics

“Bekars” un Latvijas Nacionālās bibliotēkas runas vīrs Augusts Zilberts, “Jauda” un Latvijas Radio 2 programmu vadītāja un LTV raidījuma “Latvijas sirds dziesma” vadītāja Velga Vītola, “Ad Libitum” un aktrise un runas pedagoģe Zane Daudziņa, Arnis Slobožaņins, “Sub Scriptum” un TV 3 ētera personība Ēriks Palkavnieks, “Sudden Lights” un Dailes teātra aktrise un Radio SWH programmu vadītāja Ieva Florence, Annemarija Moiseja un Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens.

 

 

Mūzikas nams „DAILE”

 

14. novembris plkst. 19.00 BLŪZA koncerts

 Vada Jānis Bukums

“Big Eye Bee”, Ainars Pūpols un “π Blues”, Jānis Vanadziņš, “The Blues Gang”, “Vocada”, “Lavrix Blues Band”, Ieva Kākule un “B.B.Max Band”, “RMO Trio”, Vjačeslavs Mitrohins, Ieva Sutugova, “Exile in Brussels”, “Rahu the Fool” u.c.

 

 

Rīgas Kongresu nams

 

24. novembris plkst. 19.00 JAUNO GRUPU un „BILŽU” VETERĀNU kopprojektu koncerts

 Vada Andris Freidenfelds

“Spole” un Valdis Rundzāns, “Mēnessputni” un Guntars Mucenieks, “Nando” un Nils Īle, “Četri vienā”, “R 45. VSK” un Horens Stalbe, “The Creek” un Gundars Rullis, “NorMoon” un Normunds Jaukušonoks, “Strapon”, “Cryin’ White” un URBIX, “Flying Bra” un Karīna Tatarinova, “Fools on Parade” un Atis Ieviņš, Madara Dzintara un Imants Vanzovičs, “Audru” un Edgars Šubrovskis, “Matek”, “Raiņa iela 11” un Kārlis Kazāks, “Refleksija” un Raimonds Bartaševics, “The Missing”, “Careless Afterlife” vai “Quartet of Five” u.c.

  

25. novembris plkst. 12.00 koncerts BĒRNIEM

 Vada Igeta Gaiķe

“Knīpas un knauķi”, “Podziņas”, “Dzeguzīte”, “Tev un man”, “Tu un es”, “Vējā”, “Tri O”, Nila Īles mūzikas studija, “Poppy” un “Momo”, “Kolibri” un Juris Vizbulis, Gata Evelona mežradznieku ansamblis, Ādažu mākslas un mūzikas skolas 2. deju klases “Ādažu taurenīši” u.c.

 

25. novembris plkst. 18.00 „BILŽU” VETERĀNU koncerts

 Vada Varis Vētra

“Dzidriņas megasistēma”, r/a “Zvani”, “Nav miera laukos”, “Stiprās sievas” un Marhils, Armands Alksnis un draugi: Laura Teivāne, Jānis Bukums un “Suitu dūdenieki”, Varis Vētra, Aija Vītoliņa, Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks, Akustisko ģitāru trio “AG 3o”, “Ducele”, Lolita Novikova, Einārs Vītols, Jauno Jāņu orķestris, Viktors Lapčenoks, Ira Krauja-Dūduma, Uģis Roze un “Inversija”, Daiga Petkēviča, “Pērkons” u.c.

 

Biļetes uz koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un https://www.bilesuparadize.lv/lv/organizers/organizer/118

Pieteikumi kolektīvajiem apmeklējumiem un informācija par koncertiem – “BILŽU BIROJĀ” pa tālr. 29282866 unShare


– Drukāt dokumentu