Atpakaļ

Jaunumi

14/12 STRAUSS FESTIVAL ORCHESTER WIEN, diriģents Peter Guth (Austrija)

Pirkt biļeti

14.decembrī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā uzstāsies Štrausa festivāla Vīnes orķestris pasaulslavenā Pītera Guta vadībā.


Viens no vispieprasītākajiem un vienīgais Štrausa festivāla Vīnes orķestris pasaulslavenā Pītera Guta (Peter Guth) vadībā, piedaloties Vīnes operas zvaigznei Monikai Moserei (Monika Mosser), 14. decembrī mūsu pilsētu apmeklēs pirmo reizi!


Orķestris ieguvis starptautisko atzinību, pateicoties savai oriģinālajai Vīnes mūzikas interpretācijai, kā arī izpildot plašu klasisko skaņdarbu repertuāru, kā arī Štrausu dinastijas un Vīnes operetes meistaru sacerējumus. Kolektīvā darbojas izcili un pieredzējuši mūziķi. Pateicoties šim faktam, kā arī augstiem mākslinieciskajiem standartiem, pie kuriem pieturas orķestris, tas ieņem vadošo pozīciju, apsteidzot daudzus kolektīvus, kuri darbojas šajā žanrā.
Orķestra programma ietver gan populāros klasiskos skaņdarbus, gan arī mazāk zināmas skaistas melodijas; pārsteigumu pilnus muzikālus jokus un muzikālos operetes fragmentus.

Būdams uzticīgs Štrausa laikā pastāvējušajai tradīcijai, Pīters Guts diriģē ar vijoli rokās. Uzticība stilam, tīras un skaistas skaņas, Vīnes šarms un muzikālās daiļrades prieks ir šī orķestra raksturīgākās iezīmes. Tāpat šis kolektīvs ir unikāls, jo klasiskajai populārajai mūzikai tiek pievienots kolorīts Austrijas humors. Šis nav manierīgs orķestris, bet gan patiesi „dzīvs” kolektīvs, kas viegli iesaistās interaktīvajā komunikācijā ar skatītājiem, uzdejojot vai, turpinot spēlēt, kāpt skatītāju rindās, lai dotos ar viņiem riņķa dejā.

Mūziķi daudzas reizes ir veiksmīgi uzstājušies slavenajos mūzikas festivālos, televīzijas koncertos, kā arī apceļojot ar vieskoncertiem praktiski visas Eiropas valstis, Ameriku un Āziju.

Biļetes ir pieejamas pārdošanā visās Biļešu serviss kasēs. Biļešu cena: 1 - 35Ls


Vairāk informācijas: http://www.tradehub.info

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu