Atpakaļ

Jaunumi

09/02 Maketēšanas darbnīca izstādes "6M2 kopīgs pamats" ietvaros

9.februārī no plkst. 10:00 līdz 17:00 izstādes "6M2 kopīgs pamats" ietvaros notiks “Maketēšanas darbnīca", turpinot brīvdomīgās izglītības ideju SKOLNIEKS PĒTNIEKS PILSĒTNIEKS. Šoreiz Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes šā gada absolventi darbosies kopā ar mazajiem dalībniekiem no mākslas skolas un, protams, visiem mazajiem brāļiem un māsām, kam rūp nākotnes Rīga un it īpaši Daugavas krastmala - pašā Rīgas sirdī!


Dosim iespēju rotaļas formā bērniem un jauniešiem iejusties arhitekta profesijā un pašiem būvēt savu nākotnes Rīgas maketu. APBŪVĒTĀ VIDE ietekmē ikvienu cilvēku ik dienu, nosakot pat viņa uzvedību. Harmonisku to var veidot tikai labi informēta sabiedrība. ARHITEKTŪRAS un PILSĒTVIDES izglītība palīdz iepazīt, vērtēt un argumentēti kritizēt mūsu pašu apdzīvoto telpu. Tās izveide ir nebeidzams process, kurā sāk līdzdarboties ar vērošanu, analizēšanu un attēlošanu jau no mazotnes.


Mazie arhitekti tiks iepazīstināti ar uzdevumu, darba rīkiem, un, tāpat kā lielie, sāks ar savu ideju skicēm. Veidosim tiltus pār Daugavu, parkos jaunus skatu torņus un atrakcijas, kā arī daudzas citas pilsētniekiem aktuālas vietas.
Lai arī pašreiz šķiet neiespējami, tāda kādreiz būs Rīga!

Līdz 14. februārim Rīgas Kongresu namā apskatāma izstāde «6M2 kopīgs pamats», kuras ekspozīciju veido 32 šogad diplomēto arhitektu darbi par tēmām, kas skar Rīgai un vairākiem Latvijas novadiem un pilsētām nozīmīgu, reizēm pat izaicinošu vietu attīstību.

Izstāde «6M2 kopīgs pamats» un ar to saistītie pasākumi notiek, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda, SIA «Abora», RTU un arhitektu biroju: «Sarma un Norde», «Nams», «AIG», «Open AD», «Vincents Arhitektūra», «Projektēšanas birojs Arhis» «RE&RE» un RTU Studentu parlamenta atbalstam.


Saistītā galerija


Share


– Drukāt dokumentu