Atpakaļ

Jaunumi

08/03 Latvijas labākie dejotāji

Pirkt biļeti

8.martā plkst. 19:00 uz vienas skatuves tiksies Latvijas labākie dejotāji dažādos deju žanros, lai priecētu skatītājus ar jaunu, pilnveidotu programmu. Uzstāsies Latvijas vadošie baleta, salsas, laikmetīgās dejas, rokenrola, vēderdeju, mākslas vingrošanas, brake dance un sporta deju pārstāvji.

Ar paraugdemonstrējumiem skatītājus priecēs Latvijā un pasaulē atzīti un godalgoti dejotāji. Kopumā divu stundu ilgā koncertā piedalīsies deviņu deju stilu pārstāvji:

Balets:
Arturs Sokolovs nominēts Spēlmaņu nakts balvai par gada spilgtāko debiju par Pjotra lomu baletā "Gaišais strauts" un darbu baletā "Marijas sapnis" (2008). Spēlmaņu nakts balvas laureāts nominācijā Gada baleta mākslinieks par Franča lomu baletā "Kopēlija" un Natanaela lomu baletā "Smilšuvīrs" (2009). Arturs Sokolovs saņēmis Latvijas Gāzes gada balvu operai kā labākais baleta solists 2011./2012. gada sezonā. Latvijas labāko dejotāju koncertā Arturs Sokolovs savus priekšnesumus izpildīs duetos.

Sporta dejas:
• Vadošie Latvijas latīņamerikas deju pārstāvji Marts Smolko un Viktorija Puhovika, kuri 2012. gadā pārstāvēja Latviju Pasaules latīņamerikas deju čempionātā Vīnē, Austrijā. (informācija tiks papildināta tuvākajā laikā)
• 2013. gada Latvijas čempionāta laureāti standartdejās Ilmārs Ozols un Santa Dmitrijeva – Eiropas čempionātu, divu Pasaules čempionātu un Eiropas kausa sacensību dalībnieki un laureāti. 2012. gada Eiropas Savienības čempionāta finālisti. Pērn iekļuvuši septiņos World DanceSport Federation atklāto sacensību finālos, kur divas reizes izcīnīja godpilnas uzvaras.

Laikmetīgā deja:
Ģirts Bisenieks (informācija tiks papildināta)

Vēderdejas:
Starptautiski atzīta belly dance dejotāja Jeļena Milovanova ir studijas „ Albi” vadītāja un trenere. Jeļena Milovanova ir vairāku starptautisku festivālu dalībniece Šveicē, Ēģiptē, Lietuvā un Krievijā. Tāpat viņa ir bijusi konkursa „Miss Oriental” laureāte un uzvarētāja profesionāļu kategorijā.

Mākslas vingrošana:
Esošā Latvijas vicečempione mākslas vingrošanā Anastasija Jefimova ir atzīta meistare ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Anastasija ir Latvijas čempione junioru grupā, Eiropas čempionāta dalībniece Turīnā, Latvijas Jauniešu olimpiādes uzvarētāja, kā arī vairāku starptautisku sacensību laureāte. Latvijas labāko dejotāju koncertā mākslas vingrotāja pārsteigs skatītājus ar četriem augstas klases paraugdemonstrējumiem.

Breakdance:
Grupa “Camelot” - daudzkārtēji titulēta komanda gan Baltijas valstīs, gan Eiropā. Vienīgā breakdance komanda Latvijā, kura ir ņēmusi dalību prestižās starptautiskās breakdance sacensībās “Battle of the Year” Vācijā. „Magic dance EXPO 2012” pirmās pakāpes laureāti un skatītāju simpātijas balvas ieguvēji, kā arī “Ghetto dance 2012” pirmās vietas ieguvēji “3 vs 3” breakdance nominācijā.

Salsa (New York stils):
Deju pasaulē sevi pierāda jau vairāk nekā astoņus gadus. Mihails Gubenko un Aļina Pavlova ir latīņamerikas deju piekopēji un treneri. Veiksmīgi pasniedz salsu sociālo deju skolā MamboLoco, specializējas New York stilā. Mihails un Alina ir pirmie pasniedzēji Latvijā, kas savus audzēkņus iepazīstinājuši ar tādiem deju žanriem kā Cuban Son, Pachanga un Cuban Rumba. Piedalījās šādos deju festivālos - Riga Salsa Festival 2011, Latvian Salsa Festival 2010, kā arī starptautiskajos pasākumos Maskavā, Tallinā, Minskā un Sanktpēterburgā. Pirmās vietas ieguvēji starptautiskajās sacensībās Solo Shines 2011 un Salsas Maratona 2011 uzvarētāji.

Rokenrols:
Aivars Teteris ar Rūtu Teteri-Bērziņu - dejotāji ar divdesmit piecu gadu pieredzi tādos rokenrola un svinga deju stilos kā sporta rokenrols, bugi-vugi, lindihops, afroamerikāniskais džezs, čarlstons, u.c. Daudzkārtēji Latvijas čempioni un vairāku Pasaules čempionātu un Pasaules kausu dalībnieki sporta rokenrola augstākajā meistarības klasē pieaugušajiem, kā arī treneri, kuru audzēkņi guvuši augstus sasniegumus.
Aivars ar Rūtu ir rokenrola deju grupas „Ķengurroks” vadītāji, kuri apmāca un popularizē šos rokenrola un svinga deju stilus, sadarbojoties ar tādiem sabiedrībā zināmiem māksliniekiem kā Pitu Andersonu, Ivaru Pētersonu, Mariju Naumovu, rokenrola orķestri Keksi, Raita Ašmaņa bigbandu, Intaru Busuli un Sweet Waters u.c.

Ieeja: 5-20 Ls

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu