Jaunumi

Varis Vētra

Trešdien, 25.septembrī 19:00 Rīgas Kongresu nama Jaunajā zālē ar koncertprogrammu „Viena mirkļa dēļ...” uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra, prezentējot savu jauno dziesmu albumu. Koncerts notiks Vara Vētras albuma „Viena mirkļa dēļ...” Latvijas prezentācijas tūres ietvaros.

„Rīgas Ritmos 2013” uzstāsies džeza leģenda Daiena Šūra!

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” izskaņā 6.jūlijā Kongresu namā koncertu sniegs par džeza jauno pirmo lēdiju dēvētā Daiena Šūra (Diane Schuur)!
Vokāliste un pianiste Daiena Šūra ir ne tikai izcila, bet arī eklektiska māksliniece. Viņas muzikālā karjera veidojusies pateicoties Dinah Washington un citiem leģendāriem četrdesmito un piecdesmito gadu džeza izpildītājiem.

Dubultkoncerts- Roberts Glaspers un SOMI

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” dubultkoncertā uzstāsies Roberts Glaspers un SOMI!

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” ietvaros 4.jūlijā Kongresu namā koncerts divās daļās* - 2013.gada GRAMMY ieguvējs ROBERTS GLASPERS un jaunā afrikāņu džeza māksliniece SOMI!

Roberts Glaspers ieguvis šī gada GRAMMY balvu par labāko R&B albumu „Black Radio”, kas izdots prestižajā „Blue Note” ierakstu studijā. Amerikāņu pianista un komponista misija ir sintezēt moderno džezu ar hip hop un R&B. Šis apvienojums veido muzikāli eksperimentālu skanējumu un ne velti, jo Glaspers savu muzikālo projektu nosaucis par Robert Glasper Experiment.

IZMAIŅAS KONCERTA MAMENKO DATUMOS

Mamenko koncerts, kas bija paredzēts 16.05.2013. un 17.05.2013. ir pārcelts uz 23.09.2013. un 24.09.2013.

Kontakti:
Artikul Entertainment birojs- 67291303

27/04 RĪGAS RITMI 2013 - NATURALLY 7 (ASV)

27. aprīlī plkst. 19.00 festivāla „Rīgas Ritmi” pavasara koncertu sērijas ietvaros Rīgas Kongresu namā uzstāsies vokāli daudzpusīgie - Naturally 7 no ASV!

26/04 RĪGAS RITMI 2013 - Latvijas Radio bigbends un JOJO MAYER (Šveice)

26. aprīlī plkst. 19.00 festivāla „Rīgas Ritmi 2013” Pavasara koncertu sērijas ietvaros Rīgas Kongresu namā īpašā programmā, kas veltīta izcilā Badija Riča (Buddy Rich) piemiņai, koncertēs pašmāju džezmeņi – Latvijas Radio Bigbends un viens no pasaules izcilākajiem bundziniekiem – Džo Džo Meijers (Jojo Mayer) no Šveices.

Imanta Ziedoņa Piemiņas koncerts

Godinot nesen Mūžībā aizgājušo dzejnieku Imantu Ziedoni, 25. aprīlī Rīgas Kongresu namā notiks dzejniekam veltīts Piemiņas koncerts, kurā skanēs Imanta Ziedoņa dzeja un dziesmas, ar viņa rakstītajiem tekstiem.

„Uzsmaidi pavasarim”

Ārste-ginekoloģe un Mākslas terapeite aicina ielūkoties un nobaudīt dzīves krāsu skatījumu mākslā –

Gleznu personālizstādē.

„Es sākšu ceļu no sevis”

17. aprīlī Rīgas Kongresu namā (Kr. Valdemāra ielā 5) ar koncertu „Es sākšu ceļu no sevis” Rīgas interešu izglītības audzēkņi ir sarūpējuši dāvanu Latvijai, gaidot tās 95. gadadienu. Koncerts tiek gatavots kā uzvedums ar domu, ka caur kora mūziku, mūsdienu deju kustību, tautisko deju rakstiem un teatrālām intermēdijām katrs interešu izglītībā iesaistītais ir uzsācis savu izaugsmes ceļu: sākotnēji personisku, nākotnē – valstisku. Koncerta sākums plkst.19.00.– Drukāt dokumentu