Jaunumi

13/03 izrāde "Kisja"

13.martā plkst. 20:00 Kongresu namā izrāde "Kisja", kas iestudēta pēc autora Vladimira Kuņina romāna.

08/03 Latvijas labākie dejotāji

8.martā plkst. 19:00 uz vienas skatuves tiksies Latvijas labākie dejotāji dažādos deju žanros, lai priecētu skatītājus ar jaunu, pilnveidotu programmu. Uzstāsies Latvijas vadošie baleta, salsas, laikmetīgās dejas, rokenrola, vēderdeju, mākslas vingrošanas, brake dance un sporta deju pārstāvji.

28/02 izrāde "Kailie brieži"

28.februārī plkst. 19:00 patiess stāsts par to, kā Latvijas vīri striptīzu dejoja izrādē "Kailie brieži".

14/02 Modes skate "Mode un arhitektūra"

14.februārī plkst. 19:00 RTU APF Diplomprojektu izstādes "6M2 KOPĪGS PAMATS" noslēgumā sadarbībā ar
Latvijas Mākslas akadēmijas DIZAINA NODAĻAS Modes mākslas apakšnozares studentiem notiks modes skate "Mode un arhitektūra", kurā būs apskatāma īpaši šim pasākumam veltīta tērpu kolekcija par tēmu - arhitektūra modē.

09/02 Maketēšanas darbnīca izstādes "6M2 kopīgs pamats" ietvaros

9.februārī no plkst. 10:00 līdz 17:00 izstādes "6M2 kopīgs pamats" ietvaros notiks “Maketēšanas darbnīca", turpinot brīvdomīgās izglītības ideju SKOLNIEKS PĒTNIEKS PILSĒTNIEKS. Šoreiz Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes šā gada absolventi darbosies kopā ar mazajiem dalībniekiem no mākslas skolas un, protams, visiem mazajiem brāļiem un māsām, kam rūp nākotnes Rīga un it īpaši Daugavas krastmala - pašā Rīgas sirdī!

08/02 PechaKucha vakars izstādes "6M2 kopīgs pamats" ietvaros

8. februārī, plkst. 19 izstādes "6M2 kopīgs pamats" ietvaros notiks PechaKucha vakars, kurā Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes šā gada absolventi iepazīstinās ar savu skatījumu par vides veidošanas mākslu, dabas un cilvēka mijiedarbību, arhitektūras tagadni, pagātni un nākotni.

06/02 Izrāde "Visockis. Paradīzes āboli"

V. Visocka kultūras centrs Tagankā un Ņikita Visockis piedāvā muzikālu izrādi VISOCKIS. PARADĪZES ĀBOLI Rīgas kongresu namā 6.februārī plkst. 19:00
Izrādi „Visockis. Paradīzes āboli”, kas ir veltīts slavenā krievu dzejnieka, mūziķa un aktiera piemiņai, parādīs viņa dēls Ņikita Visockis.– Drukāt dokumentu