Jaunumi

Kanādas profesores Dr. Saša Cenkovas ( Sasha Tsenkova) lekcija par izaicinājumiem un iespējām pilsētas mikrorajonu dzīves kvalitātes uzlabošanā

Šā gada 29. oktobrī Rīgas Kongresu namā plkst.18.oo starptautiskās Reinholda Šmēlinga konferences „RĪGA 2.0 - MIKRORAJONU OTRĀ ELPA” ietvaros būs iespēja noklausīties pasaules atzinību guvušās Kanādas profesores arhitektūras, pilsētplānošanas un ģeogrāfijas zinātņu doktores Dr. Sašas Cenkovas lekciju par izaicinājumiem un iespējām Rīgas mikrorajonu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Reģistrēšanās konferencei un lekcijai : www.arhitekts.riga.lv.

Starptautiskā Reinholda Šmēlinga konference „RĪGA 2.0 - MIKRORAJONU OTRĀ ELPA”

29. oktobrī Rīgas Kongresu namā notiks Starptautiskā Reinholda Šmēlinga konference „RĪGA 2.0 - MIKRORAJONU OTRĀ ELPA”, kuras tematika ir veltīta Rīgas iedzīvotāju šodienas dzīvei un nākotnei pēckara daudzdzīvokļu namu mikrorajonos, akcentējot to transformācijas un attīstības iespējas un izaicinājumus. Konferences īpašais viesis būs arhitektūras, pilsētplānošanas un ģeogrāfijas zinātņu doktore pasaules atzinību guvusī Kanādas profesore Dr. Sašas Cenkova, kas konferencē uzstāsies ar lekciju par izaicinājumiem un iespējām pilsētas mikrorajonu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Mūzikālais TV projekts „HELLO RĪGA”

Artūrs Duboks (grupa A-Eiropa) un kompānija "A-Europa Production" sadarbībā ar televīziju "Mūzikas Video kanāls" un radio staciju "Top radio" piedāvā televīzijas muzikālo projektu "Hello Rīga".

Varis Vētra koncertēs Rīgā!

Trešdien, 23.oktobrī 19.00 Rīgas Kongresu nama Jaunajā zālē ar koncertprogrammu „Viena mirkļa dēļ...” uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra, prezentējot savu jauno dziesmu albumu un savu pirmo dzejoļu krājumu „Tu esi skaista visos niekos, sīkumos!”

Varis Vētra

Trešdien, 25.septembrī 19:00 Rīgas Kongresu nama Jaunajā zālē ar koncertprogrammu „Viena mirkļa dēļ...” uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra, prezentējot savu jauno dziesmu albumu. Koncerts notiks Vara Vētras albuma „Viena mirkļa dēļ...” Latvijas prezentācijas tūres ietvaros.

„Rīgas Ritmos 2013” uzstāsies džeza leģenda Daiena Šūra!

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” izskaņā 6.jūlijā Kongresu namā koncertu sniegs par džeza jauno pirmo lēdiju dēvētā Daiena Šūra (Diane Schuur)!
Vokāliste un pianiste Daiena Šūra ir ne tikai izcila, bet arī eklektiska māksliniece. Viņas muzikālā karjera veidojusies pateicoties Dinah Washington un citiem leģendāriem četrdesmito un piecdesmito gadu džeza izpildītājiem.– Drukāt dokumentu