Jaunumi

ENIGMA KONCERTS AR ORĶESTRI. 25. MARTĀ, 19.00!

25. martā, 19.00 Noslēpumainā projekta Enigma dalībnieki pirmo reizi uzstāsies Latvijā.
Trīs nominācijas „Grammy” balvai, 70 miljoni pārdotu ierakstu, vairāk nekā 100 pārdotu zelta un platīna albumu – tā ir tikai daļa no Enigma projekta noslēpuma, kas atrodas virspusē. Neskatoties uz šiem satriecošajiem skaitļiem, projekts nekad nav devies tūrēs un nav uzstājies dzīvajā.

NOVIE RUSSKIE BABKI 23. martā, 19.00!

Sen pazīstamas, publikas iemīļotas, un gandrīz vai par radiniecēm kļuvušās “Jaunās krievu večiņas” (“Novije russkie babki”) aicina skatītājus uz savu koncertu 23. martā Kongresu namā. Joku pilnie dialogi un muzikālie priekšnesumi Večiņu izpildījumā liek skatītājiem koncertos smieties līdz asarām. Tomēr ne tikai... Večiņas ir pozitīvās attieksmes paraugs. Piemērs, ka cilvēks ir spējīgs ar humoru stāties pretim dzīves grūtībām un problēmām. Un tās arī atrisināt -... smiedamies.

“The BEATLOVE”.1. aprīlī! 19.30!

2019.gada 1. aprīlī, Rīgas Kongresu namā ar savu vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies viena no pasaulē atpazīstamākajām “THE BEATLES‘’ tribute grupām “The BEATLOVE”.

Tiek uzskatīts, ka "tribute" kustība aizsākās tieši ar slavenās Liverpūles grupas “The Beatles” pirmajiem atdarinātājiem tālajos 60-jos gados.

“The Beatlove” puiši pieder pie ‘’The Beatles’’ izpildītājiem, kas cenšas maksimāli autentiski nodot skatītājiem ne tikai ģeniālo "bītlu" kompozīciju skanējumu dzīvajā izpildījumā, bet arī uz skatuves atbilst oriģinālajam, Liverpūles četriniekam līdz pat sīkākajām detaļām.

GRUZĪNU BALETS LELO UN GIVI KBILAŠVILI. 8. aprīlī, 19.00!

8. aprīlī, 19.00! VI starptautiskā Austrumu mākslas un mūzikas festivāla "RUMI FEST" (2019. gada 26.‒ 28. septembris) ieskaņā Rīgas skatītājiem būs iespēja iegremdēties Gruzijas dzirkstošajā nacionālajā kolorītā, iepazīt tautas deju temperamentu un tradīcijas, kas ietver sevī gruzīnu tautas labākās īpašības. 150 tautastērpi un satriecošās, saules enerģijas caurstrāvotās autentiskās dejas 30 spilgtu Gruzijas dejotāju izpildījumā neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju.
Katra deja ir unikāla un stāsta par dažādiem notikumiem: kāzām, kariem, kalniešu un pilsētnieku dzīvi. Tajās apvienojas mīlestība, drošsirdība, sāncensība un skaistums. Baleta nosaukumam ‒ Lelo ‒ arī ir sava vēsture, un tas ir cieši saistīts ar valsts nacionālajām tradīcijām.

DMITRY METLITSKY & ORCHESTRA. 7. aprīlī, 19.00!

7. aprīlī, 19.00 - Unikāla iespēja noklausīties lieliskus instrumentālās mūzikas modernos aranžējumus mūsdienīgā stilā un Eiropas valstu labāko mūziķu izpildījumā. Tie būs īsti dvēseles svētki. Daudznacionālais orķestris “DM-Orchestra” uzstāsies Latvijā!

Dmitry Metlitsky – komponists, orķestra “DM-Orchestra” dibinātājs ir viens no retajiem mūsdienu autoriem, kura skaņdarbi iekaro vienā mirklī un liek klausītāju sirdīm pukstēt gluži citā ritmā. Burvīgā mūzika ir ļoti emocionāla un aizkustina līdz sirds dziļumiem, Metlitska daiļradi iemīļojuši tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Boney M -Koncerts. 26. aprīlī, 19.00!

Ar vienīgo koncertu Baltijā, 26.aprīlī, 19.00! Rīgas Kongresu namā uzstāsies pasaules disko mūzikas slavenākā grupa BONEY M, prezentējot savu jauno koncertšovu -
„The Sounds of Boney M”.

Pirmoreiz Latvijas klausītājiem būs iespēja izbaudīt BONEY M lielākos hītus dzīvās mūzikas grupas pavadījumā.

"Staro Rīga" videoprojekcija SPRĪDĪTIS Rīgas KONGRESU NAMĀ! 16 - 19. novembris!

Šogad no 16. līdz 19. novembrim Rīgā tradicionāli norisināsies gaismas festivāls “Staro Rīga”.
Arī Rīgas Kongresu nama fasāde atdzīvosies!

Videoinstalācijas “Sprīdītis” ir jauna versija visu pazīstamajai un iemīļotajai pasakai par mazo drosmīgo zēnu, kas dodas pasaulē, sastopas ar dažādiem izaicinājumiem un piedzīvojumiem, un atgriežas Laimīgajā zemē – mājās. Portugāļu radošās grupas OCUBO darbi ir bijuši aplūkojami ļoti daudzās valstīs. Šoreiz tas ir starptautisks jaunrades projekts, kurā vieni no pasaulē pazīstamiem video mapping veidotājiem rada jaunu interpretāciju latviešu pasakai animētā mappinga tehnikā, izmantojot mākslinieces un grāmatu ilustratores Anitas Paegles zīmējumus. Projektā piedalās Rīgas Skolēnu pils teātris “ Zīļuks”.

Projekta idejas autors: OCUBO (Portugāle)
Projekta realizētājs: OCUBO, biedrība “STARO 100”27. jūlijā plkst.19.00 piektā jubilejas džeza festivāla „World Jazz Festival” ietvaros Rīgā uz Kongresu nama skatuves uzstāsies nīderlandiešu saksofoniste Kendija Dalfere (Candy Dulfer).

Kendijas Dalferes koncertus raksturo kvalitatīvs muzikālais izpildījums un ļoti daudz improvizācijas. Kā atzīst pati saksofoniste, ikviena dziesma katrā uzstāšanās reizē skan citādi un ir pārsteigums ne vien skatītājiem, bet arī pašiem mūziķiem.

Koncertā skanēs gan saksofonistes visu laiku labākās kompozīcijas, gan dziesmas no jaunā albuma "Together".

– Drukāt dokumentu