Jaunumi

8.martā Vīnes orķestra koncerts "Pavasaris Vīnē"

8. marta muzikālie svētki! Romantiska programma
Vīnes operetes solistu un Johana Štrausa Oriģinālā Vīnes orķestra (Original Wiener Strauss Capelle) izpildījums Rainera Rosa vadībā ļaus izbaudīt slavenas ārijas no Kalmana un Legāra operetēm, Štrausa valšus un polkas, kā arī neatvairāmu svētku atmosfēru ar šampanieti un ziediem!

Gruzijas nacionālais balets SUHIŠVILI 27.martā plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā

Šī gada 27. martā Rīgas skatītājiem tiks demonstrēts grandiozs šovs un labāko Gruzijas dejotāju meistarība. Leģendārais Suhišvili ansamblis ar savu orķestri apmeklēs 2014. gada Eiropas Kultūras galvaspilsētu 65 dejotāju sastāvā. Jaunā programma tiks nodemonstrēta vienīgajā koncertā, kas notiks Rīgas Kongresu namā.

VLADIMIRS POZNERS. Radošais vakars 20.martā plkst. 19:30

20.martā Rīgas Kongresu namā notiks Vladimira Poznera radošais vakars, kura laikā leģendārais žurnālists pastāstīs par savu dzīves gājumu un radošo darbību, kā arī atbildēs uz skatītāju jautājumiem.

Atcelta Rasela Brenda uzstāšanās Rīgā

22. februārī paredzētā Rasela Brenda (Russell Brand) uzstāšanās ir atcelta. Personīgu iemeslu dēļ Rasels Brends spiests atcelt savu uzstāšanos arī vairākās citās Eiropas pilsētās, informē pasākuma rīkotāji.

Varis Vētra 14.martā koncertēs Rīgas Kongresu namā!

Piektdien, 14. martā plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā ar koncertprogrammu „Viena mirkļa dēļ...” uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra, prezentējot savu jauno dziesmu albumu un savu pirmo dzejoļu krājumu „Tu esi skaista visos niekos, sīkumos!”.

«12


– Drukāt dokumentu