Kino

Atpakaļ

Kamermūzikas koncerts 'Maskavas virtuozi'

Lielā zāle

Viņus nav jāstāda priekšā. Viņi ir zvaigznes, kuru koncerti pulcina pilnas zāles visā pasaulē. Viņi ir "Maskavas virtuozi"!

14. februāri, radošās darbības 40 gadu jubilejas veltītās Eiropas turnejas ietvaros leģendārie mūziķi sniegs vienīgo koncertu Rīgā.
Visu šo 40 gadu garumā kamermūzikas ansamblis Vladimira Spivakova vadībā apvieno Krievijas galvaspilsētas labākos muzikantus, uzturot augstāko meistarības līmeni un tiesības uz ambiciozo nosaukumu "Maskavas virtuozi".
Viņiem aplaudē planētas slavenākās koncertzāles. Viņu stilu nav iespējams sajaukt ar kādu citu spēles manieri. Katrā notī – inteliģence, artistisms, smalks niansējums, skaņas skaistums un telpiskums. "Virtuozu" repertuārā ir dažādu stilu un laikmetu mūzika – no baroka līdz mūsdienu komponistu skaņdarbiem. Katrs šī ansambļa mūziķis ir spilgtākā personība, bet visi kopā viņi ir pasaules līmeņa ansamblis.

Rīgas koncertā izskanēs: 

V. Mocarta "Adadžo un fūga", D. Šostakoviča kamersimfonija "Fašisma un kara upuru piemiņai", "Prelūdija" un "Skerco", E. Grīga elēģiskās melodijas (op. 34: "Ievainotā sirds", "Pēdējais pavasaris") un J. Haidna "Atvadu simfonija".

Pie diriģenta pults – maestro Vladimirs Spivakovs.

Nepalaidiet garām šo spilgtāko notikumu galvaspilsētas muzikālajā dzīvē!

"Maskavas virtuozi" ir zelta standarts kamermūzikas izpildījumā!

Biļetes: Biļešu servisa kasēs


– Drukāt dokumentu