Kino

Atpakaļ

MBAND

Lielā zāle

Pasākuma organizators:
SIA "BRAVO EVENTS", Rūpniecības iela 21, k.3-37, Rīga, LV-1045

___________________________________________________________________

31.janvārī Rīgas Kongresu namā ar programmu “Bez filtriem” uzstāsies MBAND – Konstantīna Meladzes dibinātā puišu grupa, kas satricinājusi hitparādes un zibens ātrumā iekarojusi meiteņu sirdis.

Šie apburošie puiši mērķtiecīgā izrāvienā iekļuvuši visos mūzikas topos. Viņu pirmais singls “Она вернется” kļuvis par vienu no visvairāk Krievijas radio rotācijā atskaņotajām dziesmām, bet debijas videoklipam ir jau vairāk kā 70 miljonu skatījumu.

Grupa MBAND izveidota pēc šova “Gribu pie Meladzes” fināla. Tās sastāvs radies nopietnas 3 mēnešu garas cīņas rezultātā, kurā piedalījās vairāk kā 10 tūkstoši jauniešu no desmitiem valstu. Šīs jaunās, taču jau superpopulārās grupas kontā ir daudz godalgu: “Zelta gramofons”, “Gada dziesma”, “Ru.TV prēmija”, “MTV Europe Music Awards” balva nominācijā “Labākais Krievijas mākslinieks” un citas.

Tomēr vissvarīgākā godalga, protams, ir jauno daiļā dzimuma pārstāvju mīlestība. Grupai MBAND zibenīgi izdevies iekarot tūstošiem meiteņu siržu. Tas nepārsteidz, jo grupas dalībnieku īpašības veido viena ideālā vīrieša tēlu. Viņu dziesmas par gaišu un tīru mīlestību cieši turas fanu pleilistēs, bet fotogrāfijas ar tēmturi “поколениеМ” piepildījušas sociālo tīklu lapas. Starp citu, dziesmas mūziķiem raksta Konstantīns Meladze, dažkārt sadarbojoties arī ar pašiem grupas dalībniekiem.
2016.gadā Krievijas kinozālēs nonāca MBAND filma ar nosaukumu “Visu izlabot”, kurā filmējies arī Nikolajs Baskovs. Šī paša gada decembrī grupa prezentēja dziesmas “Балерина” videoklipu, kuru iekļāva Francijas multiplikācijas filmas “Balerīna” krieviski dublētajā skaņu celiņā. Papildus muzikālajām aktivitātēm grupa aktīvi piedalās sociālajos projektos. Tā, piemēram, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā viņi aizsāka muzikālo projektu, kurā piedalījās bērni no bērnu namiem.

Biļešu cenas: 20.00-60.00 EUR

Papildus informācija:

šeit– Drukāt dokumentu