Kino

Atpakaļ

Komēdija "Lidojumam nelabvēlīgs laiks vai pingvīnu pārošanās sezona"

Lielā zāle

Pasākuma organizators:

SIA "ASG PRODUCTION", Maskavas iela 214-48, Rīga, LV-1019

_________________________________________________________________

„Lidojumam nelabvēlīgs laiks” — komēdijas izrāde ar TNT kanāla zvaigžņu piedalīšanos
16. februārī Rīgas Kongresu namā.

Jums patīk izsmieties no visas sirds? Ar prieku skatāties televīzijas kanālu TNT un sapņojat ieraudzīt iemīlētus varoņus citā ampluā? Tādā gadījumā izrāde „Lidojumam nelabvēlīgs laiks” ir domāta tieši Jums!

Televīzijas kanāla TNT populārās zvaigznes apvienoja savas dotības – un radās dzīva, asprātīga un dzirkstoša komēdija, kurai ir divi daudzsološi nosaukumi – „Lidojumam nelabvēlīgs laiks” un „Pingvīnu pārošanās sezona”!

Ar pirmo viss ir vienkārši – dramaturga Alekseja Ščeglova lugas varoņi nokļuva vienā viesnīcas numurā, gaidot reisu, kurš ir atlikts sliktu laikapstākļu dēļ. Viņi pat nenojauš, cik ļoti šī nakts pārvērtīs viņu dzīves un beidzot ļaus atrast atbildes uz galvenajiem jautājumiem: kas tad ir īsta mīlestība, cik tālu var nonākt greizsirdības dēļ un ar ko tiek pasniegta salda sieviešu atriebība. Taču kāds te sakars ar pingvīniem?

Šo apbrīnojamo stāstu pastāstīs un parādīs slavenā sieviešu šova Comedy Women zvaigzne un viena no populārā seriāla „Reālie džeki” galvenajām varonēm harizmātiska Marina Fedunkiva, visiem labi pazīstamā seriāla „Interni” zvaigzne - lieliskā Svetlana Permjakova, kura ir arī izrādes režisore-inscenētāja, jauns, spilgts aktieris Aristarhs Veness, kuru skatītāji pazīst, pateicoties nesen popularitāti ieguvušam seriālam „Akmens džungļu likums”, seriāliem „Kadeti” un „Kremļa kursanti”, filmai „Klasesbiedri” un visbeidzot seriāla „Karavīri” zvaigzne – Romans Bogdanovs, kuru tik labi atceras skatītāji!

Šī ugunīgā četrotne liks jums smieties līdz asarām un aizmirst par visu pasaulē.
Pasākuma valoda: Krievu

Biļešu cenas: 15.00-55.00 EUR

Papildus informācija:

šeit– Drukāt dokumentu