Kalendārs

Atpakaļ

Komēdija 'Pēdējais stāvs'/ Комедия 'Последний этаж' Se 26.10.2019 19:00 Rīgas Kongresu nams 11.25 - 41.25 Pievienot kalendāram PIRKT Izvēlēties citu datumuLielā zāle

Galvenās lomas izpilda aktrise, kura izpildījusi vairāk nekā 30 lomas skiču šovā "Viena par visiem" - Anna Ardova un slavenais komēdiju, krievu kino un teātra aktieris, šovmens un televīzijas programmu vadītājs - Mihails Policejmako, kurš līdz šim ir nospēlējis aptuveni 120 lomas.
  "Mīlestība darbojas pēc nejaušības principa, un vienmēr uz galvas uzkrīt negaidīti, kā mēris." Džoanna Harisa.
  Var teikt, ka tas notika debesskrāpja kāpņu telpā, pašā lielpilsētas centrā. Veiksmīgs advokāts Romāns ir uzsācis kapitālo remontu savā tikko nopirktajā dzīvoklī un tas ļoti kaitina viņa jauno kaimiņieni Viktoriju. Kādā brīdī apburošās meitenes  pacietības mērs ir pilns, un, satiekot savu jaunizcepto kaimiņu uz kāpņu laukumiņa, viņa nolemj noskaidrot attiecības diezgan asā formā... Tā notiek viņu iepazīšanās, pēc kā notikumi sāk risināties pilnīgi neparedzami ne tikai priekš skatītājiem, bet arī priekš pašiem varoņiem...
  Harmoniskais Annas Ardovas un Mihaila Policejmako duets kārtējo reizi iekaros publiku ar romantisko attiecību  dzīvīgumu un patiesumu, ko viņi demonstrē uz skatuves.
  Izraujieties no saspringtās rudens ikdienas un izbaudiet iemīļoto komēdiju aktieru piedāvāto humoru! Kļūstiet par vienu no pirmajiem, kas redzēs šo uzvedumu Latvijā! Izrāde sagādās Jums prieku un labu garastāvokli!


Pasākuma valoda: Pasākums krievu valodā.

Biļešu cenas: 11.25 - 41.25

Papildus informācija:

Vairāk informācijas: http://www.parter.lv
– Drukāt dokumentu