Kalendārs

Atpakaļ

UMBILICAL BROTHERSLielā zāle
Austrālijas slavenais komiķu duo Šeins Dunds (Shane Dund) un Deivids Kolinss (David Collins) jeb “The Umbilical Brothers” atkārtoti uzstāsies Rīgā, 4. oktobrī, Kongresu Namā.

“The Umbilical Brothers” pastāv jau vairāk kā 30 gadus. Komiķi uzstājušies 38 valstīs ar dažādu programmu. Viņu humors, radošums un enerģija ir skatītāju apbrīnota visā pasaulē – Havaju salās, Ņujorkā, Tokijā un Maskavā, taču Rīgā apvienība uzstāsies otro reizi, ar jaunu programmu, kas vēl pie mums nav izrādīta.

Šeina Dunda un Deivida Kolinsa uzstāšanās apvieno pantomīmu, dažādu skaņu imitācijas, dialogu un inteliģenti izspēlētas ikdienas ainiņas, kas visiem labi pazīstamas. Komiķi reti izmanto apgaismojumu vai rekvizītus. Viņu performanču galvenais instruments – komiķi paši. Reizēm uz skatuves no publikas tiek aicināts arī kāds skatītājs.

“The Umbilical Brothers” performances iemīļojusi visdažādākā auditorija. Duo padomājis arī par vismazākajiem skatītājiem – kopā ar Berlīnes mākslinieku Johanu Potmu (Johan Potma) viņi nesen izdevuši bērnu grāmatu “Briesmonis manā mājā” ("A monster in my house"), kas māca izvairīties no aizspriedumiem par cilvēkiem (vai briesmoņiem). Grāmata domāta bērniem no 3 gadu vecuma, taču komiķi uzsver, ka grāmata būs aizraujoša jebkuram, kurš sevi uzskata par bērnu.

Austrālijas duo viesojušies vakara šovos pie labi zināmajām TV personībām Deivida Letermana (David Letterman), Džeja Leno (Jay Len), Stīvena Kolberta (Stephen Colbert), kā arī pat uzstājušies Britu karalienei. “The Umbilical Brothers” izdevuši DVD albumus, kas sasnieguši platīna pārdošanas apjomus, savukārt viņu video interneta vietnēs mēnesī tiek noskatīti vairāk kā 200000 reižu. Komiķi uzstājas lielākajos komēdiju festivālos pasaulē, ir ieguvuši divus “BAFTA” apbalvojumus, kā arī “Emmy” un “Edinburgh Critics’ Choice Award” balvas. ASV žurnāls “Entertainment Weekly” ierindojis viņus starp 100 visradošākajiem cilvēkiem izklaides biznesā.

Pasākuma valoda: Pasākums angļu valodā.

Biļešu cenas: 18.00 - 38.00– Drukāt dokumentu