Kalendārs

Atpakaļ

ROKA HĪTI VOL.2 Simfoniskais restartsLielā zāle
Orķestris kurš iekarojis piecu kontinentu sirdis! 15.decembrī Kongresu namā.
 
Sankt-Pēterburgas simfoniskais orķestris Igora Ponamorenko (IP orchestra) vadībā, piedaloties Marijinskas teātra balsīm, tas ir zīmols, kas plaši pazīstams ne tikai Krievijā, bet arī ārpus tās. Koncerttūru bagāžā ir uzstāšanās 5 kontinentu slavenākajās skatuvēs, milzums uslavējošu kritiķu un klausītāju atsauksmju un atzinību.

Diriģents un orķestra dibinātājs Igors Ponomarenko ir zīmīga personība klasiskās mūzikas pasaulē. Viņš ir pazīstams kā slavenā „Terem Kvarteta” pamatlicējs, kur 13 gadus bija kolektīva solists.

Šova „Simfoniskie Rok-Hīti” programmā ir iekļauti modernā roka skaņdarbi. Jums ir iespēja izbaudīt spēcīgu instrumentu skaņu, kuru radīs augsta ļimeņa profesionāļi: vijoļu daudzveidīgumu, altu cietās skaņas,  čellu vadzinājumu, kontrabasa varenumu un rok-and-roll bungu dinamiku. Tas viss kopā ar leģendāraiem hītiem padarīs šovu „Simfoniskie Roka Hīti” bagātīgu un krāšņu .
Skatītājiem ir piedāvāta unikāla iespēja noklausīties pasaules mēroga slavenos roka hītus, kuri ir atskaņoti neierastā veidā. Gaidāmais pasākums sniegs mūzikas cienītājiem īpašu enerģijas lādiņu. Katrs IP Orchestra mūzikantu atskaņotais hīts satriec skatītājus atkal un atkal ar unikālu atskaņošanas pieeju un daudzveidību. Kolektīva ikviena uzstāšanās uzlāde skatītājus ar pozitīvām emocijām un labu garastāvokli.

Koncerta programmā iekļauti»: Scorpions, Nirvana, The Beatlees, Pink Floyd, Doors, Queen, AC/DC, Metallica, Deep Purple, Led Zeppelin, Uriah Heep, Rolling Stones, Bon Jovi un citi.

Skatītājus sagaida ne tikai jau iecienīto rokgrupu skaņdarbu jauna interpretācija. Kvēliem roka cienītājiem īpašu noskaņu radīs tieši šim koncertam veidota slaveno rok-grupu videoklipu fotogrāfiju videorinda uz lielā ekrāna.
 

Pasākuma valoda: Krievu valoda

Biļešu cenas: 20.00 - 45.00– Drukāt dokumentu