Kalendārs

Atpakaļ

SAPNIS JAUNGADA NAKTĪLielā zāle
Salatēvs, Sniegbaltīte,Malifisenta, Smrfi Mūllāps un Smurfeta, Moana, Jūras valdnieks, Lelle LOL, Lego Nindzjago, Lācītis Tedijs, pazaudēto svētku salas iedzīvotāji, zemūdens iemītnieki.

Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Izrādes ilgums ar fotosesiju 1 stunda 15 minūtes.
Vecuma ierobežojums 2+


Jaungada priekšvakarā Salatēva Pilī sabraukuši dažādu pasaku varoņi: Sniegbaltīte, Malifisenta, Smurfi Mūllāps un Smurfeta, Moana, Jūras valdnieks, Lelle LOL, Lego Nindzjago, Lācītis Tedijs, pazaudēto svētku salas iedzīvotāji, zemūdens iemītnieki, un katram no tiem Salatēvs ir sagādājis dāvanu.
Arī Smurfs Mūlāps Salatēvam ir uzrakstījis vēstuli par to, ka vēlas jaunu grāmatu ar visinteresantākajiem stāstiem un skaistākajām bildītēm. Līdz Jaungada atnākšanai ir palicis pavisam nedaudz, taču Mūlāps nespēj vairs nociesties un atver savu dāvanu pirms laika, bet tur… Grāmata, tikai pavisam tukša, bez nevienas bildītes, bez neviena burtiņa. Bet tas ir tāpēc, ka tā ir burvju grāmata.
Feja Malifisenta aizsūta Mūlāpu pasakainā piedzīvojumā. Viņš apciemos “Pazudušo svētku salu”, ienirs “Jūras valdnieka” miteklī, lai iegūtu visiem salas iedzīvotājiem dāvanas un atgūtu svētkus. 

Izrādē ir aktīvas spēles ar bērniem, tiek izmantoti tikai oriģināli mūsdienīgi muzikālie numuri, izrādei speciāli sarakstītas dziesmas.

Vairāk informācijas: http://www.starconcert.lv

Biļetes Biļešu servisa kasēs


Pasākuma valoda: Krievu valoda

Biļešu cenas: 4.00-25.00– Drukāt dokumentu