Kalendārs

Atpakaļ

RĪGAS GRĀMATU SVĒTKI 2018Foajē

Kā jau ierasts, visas trīs Grāmatu svētku dienas darbosies arī grāmatu maiņas galds un loterija, kurā vares piedalīties ikviens, kura pirkums būs vismaz 7 eiro liels un laimēt grāmatu.

Piektdien  aicinām izdevējus, māksliniekus un maketētājus uz profesionālu sarunu grāmatu salikuma un iekārtojuma jautājumiem.

Mazos lasītājus īpaši gaidīsim svētdien, kad programma būs gatavota tieši bērniem – vairāku brīnišķīgu jaunu grāmatu atvēršana, iepazīšanās ar neparastiem grāmatu varoņiem, spēles un darbnīcas. Pasākumu piedāvājums pieaugušajiem lasītājiem arī ir bagātīgs.

Piektdien aicinām uz Rīgas Grāmatu svētku svinīgu atklāšanu plkst 12.00.

Lai izvēlētos, kad apmeklēt šī rudens Grāmatu svētkus, aicinām ielūkoties pasākumu programmā! Varbūt brīvdienas jāpavada Kongresu namā? Būs ko darīt gan lieliem, gan maziem. Garie rudens un ziemas vakari aicināt aicina paņemt rokās kādu labu grāmatu un nodoties lasīšanas priekam. Rakstnieki un izdevēji ir gādājuši, lai jums būtu daudz labas lasāmvielas, tādēļ gaidīsim Jūs:  

                       19. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 18.00

                       20. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 18.00

                       21. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.30.

Ieeja bez maksas.

Svētku ietvaros 18. oktobrī  Gētes institūtā notiks Starptautiska konference KĀ GRĀMATA SATIEK LASĪTĀJU . tā būs iespēja klātienē satikt grāmatizdevējus un literāru pasākumu rīkotājus no Beļģijas, Igaunijas, Lietuvas, Nīderlandes un Portugāles, uzklausīt viņu pieredzi un prognozes par grāmatniecības attīstības virzieniem turpmākajos gados. Plašāks ieskats Antverpenes, Lisabonas, Viļņas grāmatu gadatirgos, Igaunijas un Lietuvas literāro festivālu specifikā un veiksmes stāstos, atskats uz Latvijas literātu dalību dažādos literārajos festivālos Lielbritānijā un Eiropas Savienības literatūras balvas desmito gadadienu, lasīšanas veicināšanas pieredze Nīderlandē, Lietuvā un Latvijā, diskusijas konferences izskaņā un kafijas pauzēs…

Šo plašo programmu piedāvā Latvijas Grāmatizdevēju asociācija sadarbībā ar partneriem no starptautiskā sadarbības projekta “ALDUS – ceļš uz vienotu Eiropas grāmatu gadatirgu tīklu”, ko līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa”.

 

Atbalsta: Rīgas dome, SIA „Dobums”

Informē: „Delfi”

Rīko : Latvijas Grāmatizdevēju asociācija
– Drukāt dokumentu