Kalendārs

Atpakaļ

Asaru komēdija 'Es - Laime' / Слезная комедия 'Я Счастье'Lielā zāle

“Es - Laime” - tā ir izrāde – seminārs, izrāde laboratorija, izrāde – pētījums, izrāde – retrīts, kurā aktieri kopā ar skatītājiem atkal no jauna atklāj sev tādu zināmu, bet pavisam neiepazītu cilvēku attiecību visumu, kas sastāv no divām pretējām pasaulēm: vīrieša pasaule un sievietes pasaule. Jūs varēsiet ieiet svētlaimes atmosfērā, garīgajā dziļumā un patiesumā, piepildot savas sirdis ar mīlestību un labestību. Bet dzirkstošais un smalkais humors Jums ļaus pavadīt brīnišķīgu vakaru! Pie izrādes izdomas bagātā lakonisma un absolūtās valodas skaidrības, apbrīnojams ir ne tikai spilgtais iespaids, kādu tā atstāj uz skatītāju, bet arī īpašais efekts, kas izpaužas laimīgās pārmaiņās skatītāju dzīvēs. Kāds nosauks izrādi “Es - Laime”, kāds vienkārši – brīnums, un visiem būs taisnība!

Izrādes ilgums 2.5 stundas kopā ar starpbrīdi.

Teātris “NitJa” piedāvā saviem skatītājiem tikai to, kas ceļ priekā pašus šīs radošās savienības dalībniekus. Teātra “NitJa” mākslas mērķis ir nevis bezdarbīgā cilvēka prāta izklaidēšana un nevis tā novēršana no viņa ikdienišķās garlaicības, un no satraucošiem sadzīves jautājumiem, bet tieši pretēji skatītāji dzīvā, aizraujošā sadarbības procesā, neatkārtojamā plūsmā kā sekas, pašas no sevis atrisinās šķietami neatrasināmas dzīves pretrunas.

Biļetes - https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/komedija/asaru-komedija-es-laime-sleznaja-komedija-ja-schaste-261786/


Pasākuma valoda: Krievu valoda

Biļešu cenas: 8.64 - 31.50– Drukāt dokumentu