Kalendārs

Atpakaļ

Fiksi Šovs: Operācija Jaunais Gads / Фикси Шоу: Операция Новый ГодLielā zāle

Fiksiki atgriežas uz skatuves ar jauniem piedzīvojumiem, šoreiz jaungada! Jauni Simkas, Nolika un viņu labākā drauga DimDimiča piedzīvojumi profesora Čudakova laboratorijā! Izrāde, kurā animācija papildina realitāti, fiksiki izskatās tā, it kā tie tikko būtu iznākuši no ekrāna, un piedzīvojumi ir tik ritmiski un muzikāli, ka neviens bērns nevar nosēdēt uz vietas!

Patiesībā visi sēriāla "Fiksiki" skatītāji sapņo apmeklēt mazo cilvēciņu pasauli vismaz vienu reizi? Simka un Noliks tā vēlas spēlēt kopā ar DimDimiču un skatītājiem, ka viņi vienlaikus samazinās visu zāli! Laipni lūdzam spēlē! Ko tad fiksiki izdomās šajā reizē?
Simka un Nolik ar trokšņa mērītāja palīdzību noteiks, kura no tām ir ekrāna zvaigzne, atklās galveno fiksiku noslēpumu, uzdos jautras fiksi-mīklas un pat noteiks katra mazuļa vārdu zālē!

Bet ne visiem patīk šis jautribas. Fiksvizorā iekļūs datorvīruss Slieka Otrais. Viņš ne tikai vēlas atstāt visus skatītājus mazus uz visiem laikiem, bet ... nozagt pomogatoru! Novērst briesmas Simkai, Nolikam un DimDimičam jāpalīdz maziem un lieliem skatītājiem.

Nāciet piedalīties pomogatoru glābšanā!
Tiekamies Fiksi-Šova!


Biļešu cenas: 10.00 - 30.00

Papildus informācija:

Izrādes ilgums – 55 minūtes bez pārtraukuma.

Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Vairāk informācijas pa tālruni 20821888
– Drukāt dokumentu