Kalendārs

Atpakaļ

LOLITA / ЛОЛИТАLielā zāle
Lolita


23. oktobrī  Rīgā ar lielo koncertu uzstāsies Lolita !

23. oktobrī  Rīga gaida nozīmīgu notikumu: Rīgas Kongresu namā ar lielo koncertu uzstāsies neatkārtojamā "sieviete bez kompleksiem", "sieviete-katastrofa" Lolita Miļavska.

Tie būs skaisti muzikāli svētki - piepildīti ar eksplozīvu un jaudīgu enerģētiku. Lolitas uzstāšanās - tas ir arī interaktīvs humora šovs. Savu koncertu viņa vada pati, pārvēršot to mini izrādē, kuru skatoties, zāle gan raud, gan smejas.

Pirms katras dziesmas Lolita zālei atklāj dvēseli, stāstot dziesmas radīšanas vēsturi un nekautrējoties no atklātības.

Ekscentriskās un temperamentīgās Krievijas estrādes mākslinieces koncertprogramma  sastādīta no labākajiem viņas radošās darbības numuriem. Rīgā Lolita izpildīs tādus hitus kā “Pasūtīšu viņu uz…”, “Es nosapņoju”, “Orientācija ziemeļi”, “Pastāsti kā…”, “Es”, “Nagliņpapēdis”, “Uz Titānika” un daudzus citus, kā arī savas jaunās kompozīcijas no maijā iznākušā albuma “Raņevska”.

Lolotas talants ir bezgalīgs. Viņa ir daudzu prēmijas “Gada dziesma” un “Zelta gramofons” statuešu ieguvēja. Lolita – muzikālās prēmijas “Ovācija” laureāte nominācijā VIP kā daudzpusīgākā dziedātāja, aktrise, režisore, vadītāja un televīzijas vadītāja. Prēmija tiek uzskatīta par Amerikas Grammy un Lielbritānijas BRIT Awards analogu.

Miļavska ir bijusi televīzijas vadītāja desmitos šovu un TV projektos. Par darbu programmas “Bez kompleksiem” kadrā viņai tika piešķirta televīzijas prēmija “TEFI”. Bez tam māksliniece ir filmējusies 16 filmās.

Daudzi izpārdoti koncerti Krievijā, Eiropā, ASV ar nemainīgi pārdotiem papildkoncertiem apliecina mīlestību pret mākslinieci visā pasaulē un viņas šova starptautisko kvalitāti.

Par to Jūs varēsiet pārliecināties arī paši 23. oktobrī. Tas būs ekstravagants, sirsnīgs, jautrs un savā ziņā silts vakars.

Biļetes: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/lolita-lolita-257984/


Biļešu cenas: 16.00-48.00– Drukāt dokumentu