Kalendārs

Atpakaļ

Sankt-Peterburgas deju teātris - Iskušenije (Kārdinājums) / Шоу под дождем III - Признание в любвиLielā zāle

8.decembrī Rīgas Kongresu namā Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) prezentēs skatītāijem nākošo izrādi “Atzīšanās mīlestībā” no unikālās izrāžu sērijas “Šovs lietū”. Gala-koncerts tiks veidots no visu teātra izrāžu deju priekšnesumiem.

Kā var atzīties mīlestībā un izrādīt savas jūtas un emocijas, nepasakot ne vārda? Ir dažādi paņēmieni, bet vissjutekliskākais un aizkustinošākais no tiem ir deja. Programmā “Atzīšanās mīlestībā” apkopoti labākie deju numuri no visiem priekšnesumiem, kas bijuši teātra pastāvēšanas vēsturē. Programma tiek mainīta katru reizi, tiek pievienoti jauni priekšnesumi, mainās šova struktūra. Tāpat mainās arī pasniegšanas stils, izpildīšanas maniere, mūzika, līdz ar to katrs numurs ir neatkārtojams. Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) garantē, ka skatītāji tiks pakļauti emociju vētrai un sajūtīs neizsmeļamo dejas spēku. Izrādes pēdējie numuri tiek izpildīti zem ūdens straumēm!
Sankt-Pēterburgas deju teātris «Iskušenije»(Kārdinājums) — viens no labākiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas nodarbojas ar šo mākslas virzienu. Teātra viesizrādes ar izpārdotām biļetem ir notikušas 80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes ir ticis atzīts par «Labāko Krievijas projektu». Teātra pamatsastāvā ir desmit ļoti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs ir unikāls. Starp viņiem ir gan klasiskie dejotāji, gan hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Jebkurš no viņiem nav tikai dejotājs, bet arī satriecošs aktieris, kas sava numura ietvaros demonstrē vissplašāko emociju gammu – no lirikas līdz brutālai enerģētikai.


Biļešu cenas: 15.00 - 40.00

Papildus informācija:

Rekomendējam skatītājiem no 12 gadiem.
Izrādes ilgums 2 stundas ar pārtraukumu.
– Drukāt dokumentu