Kalendārs

Atpakaļ

Svetlana Krjučkova. Muzikāli poētiskais vakars/ Светлана Крючкова. Музыкально поэтический вечерLielā zāle

Parter.lv ar prieku piedāvā skatītājiem Rīgā Krievijas Tautas mākslinieces, prēmijas Nika laureātes Svetlanas Krjučkovas jauno muzikāli poētisko programmu "Laime mēdz būt dažāda".

Krjučkovas muzikāli poētiskie vakari vienmēr ir unikāli, tie nekad neatkārtojas pilnībā. Tas ir izsmalcināts aktrises darbs, kurā viņa uzstājas gan kā literatūras pētniece, gan kā scenāriju autore, režisore un, protams, kā izcila mūsdienu aktrise.

Šajā vakarā skanēs dziesmas un romances  (pazīstamas un nezināmas), runāsim par 2017. un 2018. gada jubilāriem. Tie ir: Gavrils Deržavins, Fjodors Tjutčevs, Kozma Prutkovs, Nikolajs Agnivcevs, Marija Petrovih, Boriss Zahodjors, dzejnieks - dziesminieks V.Ļebedevs - Kumačs, komponists E.Kolomanovskis, režisori Aleksejs Koreņevs ("Lielais starpbrīdis"), Vladimirs Motiļs ("Tuksneša baltā saule"), Eldars Rjazanovs, dzejnieks un scenāriju autors Genādijs Špalikovs ("Es soļoju pa Maskavu"). Un, protams,  aktrise komunicēs ar saviem klausītājiem un šo sarunu papildinās ar dziesmām un romancēm  (pazīstamām un nezināmām).  Pastāstīs par savām lomām teātrī, kino, televīzijā, par neaizmirstamām tikšanām ar izciliem režisoriem un partneriem.

  Programmā piedalās: starptautisko konkursu laureāts Sergejs Godovalovs (akordeons), starptautisko konkursu laureāts Aleksandrs Krjučkovs (ģitāra).


Biļešu cenas: 15.00 - 45.00

Papildus informācija:

Vakars ilgs 1 stundu un 50 minūtes un tas sastāvēs no divām daļām ar starpbrīdi.
– Drukāt dokumentu