Kalendārs

Atpakaļ

ALFREDO RODRIGUEZ TRIO (Cuba/USA) + BEADY BELLE (NorwayLielā zāle
ALFREDO RODRIGUEZ TRIO

Alfredo Rodriguez - klavieres, Munir Hossn - bass, Michael Oliveira - bungas

Grammy balvai nominētais Alfredo Rodríguez ir izcils džeza un neierobežotās improvizācijas iemiesojums, kuram piemīt pārsteidzoša virtuozitāte un iztēle. Viņa aizraujošais artistiskums veidojies gan uz Havannā iegūtās klasiskās mūzikas izglītības pamatiem, jo sevišķi iedvesmojoties no Baha un Stravinska, gan balstoties Kubas un džeza muzikālajās saknēs, kurš mākslinieka izmantotajā tehnikā uzplaukst visā savā krāšņumā. Tajā ir jūtama arī ievērojama leģendāro pianistu Keith Jarrett, Thelonious Monk un Art Tatum ietekme. The Los Angeles Times vārdiem runājot, Alfredo elegantā un nepieradinātā tehnika ir pelnījusi visaugstākās uzslavas.

2006. gadā Montreux Džeza festivālā jauno talantu atklāja mūzikas leģenda Kvinsijs Džonss (Quincy Jones). No tā brīža jaunā mūziķa karjera ir attīstījusies ļoti strauji.

"Alfredo ir viens no visproduktīvākajiem un apdāvinātākajiem 21. gs. pianistiem ar neierobežotu potenciālu." Quincy Jones

https://www.youtube.com/watch?v=OuYnnFX28Wc

BEADY BELLE

Beate S. Lech - vokāls, Marius Reksjø - bass, Bjarne Gustavsen - taustiņinstrumenti, Bjørn Sæther - bungas

Beady Belle ir slavena ar savām fantastiskajām dzīvajām uzstāšanās reizēm (vairāk kā 160 pilsētas 28 valstīs). Katrs viņas koncerts ir īpašs notikums, kurā skan absolūti satriecoša mūzika – melodiska, grūvīga, spēcīga un dinamiska. Katra dziesma ir jazz, pop, soul un R & B žanru sajaukums neatdarināmā Beady Belle skanējumā.

Norvēģu džeza dziedātāja un dīva ar katru jauno albumu turpina pārsteigt un sajūsmināt mūzikas cienītājus un kritiķus. Viņas unikālā balss, šarms un elegance nevienu nespēj atstāt vienaldzīgu.

Pavasarī tiek plānots izlaist Beady Belle jauno albumu "DEDICATION". Grupas kontā jau ir 7 studijas albumi, kā arī koncertu ierakstu un labāko kompozīciju izlase 3 daļās.

“Beady Belle rada gardu, izsmalcinātu un elegantu nu-jazz.” - D Express, London
“Izcils skaistums. Satriecoši laba.” -  Dagens Næringsliv, Norway

https://www.youtube.com/watch?v=e99rGVM1Zl0

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv


Biļešu cenas: 10.00 - 50.00– Drukāt dokumentu